LG G3 Sarj Adaptörü Kırıldı

rinkull

Hectopat
Arkadaşlar zor zahmet bin bir çile çekerek alabildiğim LG G3'ün bugün şarj adaptörünü okulda kırdılar. Tamiri olabilir mi? Böyle bir şey mümkün mü? Yoksa illa yenisini mi alacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çin malı bir ürün alma. Tavsiyem yeni orijinal adaptör almandır. Yalnız o adaptörü nasıl kırdılar?

Arkadaş poposuyla prize yaşlanmış ve kırmış. Fabrikada binbir türlü testten geçip çizik bile almayan aleti poposuyla kırabilmiş. LG'nin test tesisine bu arkadaşı göndermek lazım. Sizce bu ürünün dandikliğinden mi? Yoksa adaptörler kolay kolay kırılmaz mı?

Arkadaş poposuyla prize yaşlanmış ve kırmış. Fabrikada binbir türlü testten geçip çizik bile almayan aleti poposuyla kırabilmiş. LG'nin test tesisine bu arkadaşı göndermek lazım. Sizce bu ürünün dandikliğinden mi? Yoksa adaptörler kolay kolay kırılmaz mı?
Bende LG G3 kullanıyorum, adaptör oldukça kaliteli.

Bende lg g3 kullanıyorum adaptör oldukça kaliteli.

Bizdeki de fakir şansı olsa gerek :) Ama ben yeni adaptör yerine ileri de kablosuz şarj cihazını almayı düşünüyorum. Sizce iyi mi?

Edit: Sizin şu andaki Android sürümünüz nedir? Benimki 4.4.2 diyor. Güncel mi?

Size tavsiyem kablosuz bir dock almanız. 100 tl civarı ama gayet hızlı şarj ediyor. Şu anda kullanıyorum.

Bizdeki de fakir şansı olsa gerek :) Ama ben yeni adaptör yerine ileri de kablosuz şarj cihazını almayı düşünüyorum. Sizce iyi mi?

Edit: Sizin şu andaki Android sürümünüz nedir? Benimki 4.4.2 diyor. Güncel mi?
Evet güncel, bende de 4.4.2 yazıyor. Android L gelecek dediler, onu bekliyorum.

Ufak çaplı zararlarda, ürün garanti harici tutulsa da tamir işlemi yapılarak kullanıcı memnuniyeti hedeflenebiliyor. Mutlaka servise vermeyi dene, yararlı sen çıkarsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı