Çözüldü LG G3 Cepteyken Tuş Kilidi Açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Proppy1

Hectopat
İyi bayramlar herkese. LG G3 cebimdeyken tuş kilidi açılıyor. Kaydırma kilidi koydum cebimde dın dın ötüyor ekran çalıştıkça. Knock code yaptım cebimde ekrana tıklaya tıklaya yanlış kod yazıyor bu seferde telefonu elime aldığımda şifre ekranı çıkmış oluyor. Ne yapabilirim cebimde rahat durmuyor. Kot pantalon giyiyorum telefon ön cebimde.

Çift dokunma ile açılma mı etkin ?

Benim telefondum da çift tıklama var ve cebimdeyken açılıyordu. Sizde etkin ise o yüzden olabilir. Veya arkadaki kilit açma tuşu baskı sonucunda ekranı aktif hale getirmiş olabilir.

Ayarlar- Görüntü- KnockOn seçeneğinden kapatabilirsin.

Biraz daha araştırdım şimdi. LG G2'de menüde yer alan bu seçenek kaldırılmış galiba. 3845#*855#'i tuşla arama kısmından. Servis menüsü açılacak. En aşağıya geldiğinde Knock on off kısmını göreceksin. Oradan kapatabilirsin.

Son düzenleme:
Ayarlar- Görüntü- KnockOn seçeneğinden kapatabilirsin.

Biraz daha araştırdım şimdi. LG G2'de menüde yer alan bu seçenek kaldırılmış galiba. 3845#*855#'i tuşla arama kısmından. Servis menüsü açılacak. En aşağıya geldiğinde Knock on off kısmını göreceksin. Oradan kapatabilirsin.
Evet kaldırılmış dediğiniz yerden yaptım teşekkürler.

Rica ederim. XDA forumlarında birçok kişi sizin gibi cebinde telefonun açıldığından yakınıyordu. :) Sorun çözüldüğüne göre konuyu kilitliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı