Çözüldü LG G3 D855 Android yükseltmesi nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İzmir, Ataşehir
Daha fazla  
Ekstra bir telefonum var tarihi eser Android 5.0. telefonu 2. monitör olarak kullanmak isteyip ASUS'un desteklediği glidex uygulamasını telefona yüklemeyi denedim, fakat sürüm yetmedi o yüzden yükseltme yapmak istiyorum. Hiçbir şey bilmiyorum YouTube'dan bir şeyler baktım fakat hiçbir ilerleme kaydedemedim. Bana anlayan hocalarım varsa detaylı bir şekilde anlatabilir mi? Çok takdire geçer.

Çözüm
Sürüm yükseltmek yerine spacedesk kullanıp kablo ile bağlayabilirsiniz (destek en az Android 4.1.0).
Hangi Android sürümüne ihtiyacın var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yükselsin yeter, 7 olur 8 olur.

Hocam şimdi biraz baktımda root TWRP falan diyorlar, hiçbiri ne bilmiyorum.
Hocam TWRP linux tabanlı bir kurtarma önyükleyicisidir. Custom ROM'ları genellikle TWRP üzerinden atarsınız. Root ise ayrıcalıklı kontrol yetkisi demektir. Gene TWRP üzerinden atılır.

Sürüm yükseltmek yerine spacedesk kullanıp kablo ile bağlayabilirsiniz (destek en az Android 4.1.0).

Çözüm
Evet inmesi gerekiyor. Android 4.1+ gösteriyor sitesinde.

Hocam 4.1 ise olur. Hemen deneyip geri bildirim veriyorum.

Evet inmesi gerekiyor. Android 4.1+ gösteriyor sitesinde.

Hocam, gayet iyi oldu. Teşekkür ederim. Sadece biraz yenileme hızı düşük ve çok az donuyor arada. Yine de teşekkür ederim işime yarıyor.

Hocam 4.1 ise olur. Hemen deneyip geri bildirim veriyorum.

Hocam, gayet iyi oldu. Teşekkür ederim. Sadece biraz yenileme hızı düşük ve çok az donuyor arada. Yine de teşekkür ederim işime yarıyor.

Yenileme hızını arttırabiliyorsunuz.

Ayarlar kısmından Hz'yi 60'a çekip kaliteyi biraz düşürürseniz daha akıcı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı