LG G3 mü Sony Z2 mi ?

100-200tl koyup LG G4 alabilirsin gayet güzel bir telefon ilanlarla bak istersen.

Z3 Compact olabilir o da iyi bir telefon.

1500 tl'ye Zenfone 2 önermem kesinlikle para israfı olur. Öbür yerlerde yerden yere vurulurken, burada göklere çıkartılıyor.

Hocam ben babama hediye olarak aldım Z2'yi gerçekten güzel telefon. Elinize alınca sağlamlık hissini çok iyi veriyor, yazılım desteği gayet iyi, stabilite gayet iyi, batarya performansı iyi, arka kamera iyi. Tek sorunu bana göre 4K'da ısınması o da gereksiz zaten. Şuanda Andorid tarafında en iyi desteği Google telefonları hariç Sony veriyor bana göre.

100-200tl koyup LG G4 alabilirsin gayet güzel bir telefon ilanlarla bak istersen.

Z3 Compact olabilir o da iyi bir telefon.

1500 tl'ye Zenfone 2 önermem kesinlikle para israfı olur. Öbür yerlerde yerden yere vurulurken, burada göklere çıkartılıyor.
Sıfır almak istiyorum hocam 1700 liraya G4 bulacağımı sanmıyorum (mağazadan alacağım).
Hocam ben babama hediye olarak aldım Z2'yi gerçekten güzel telefon. Elinize alınca sağlamlık hissini çok iyi veriyor, yazılım desteği gayet iyi, stabilite gayet iyi, batarya performansı iyi, arka kamera iyi. Tek sorunu bana göre 4K'da ısınması o da gereksiz zaten. Şuanda Andorid tarafında en iyi desteği Google telefonları hariç Sony veriyor bana göre.
Bende Sony telefonları çok seviyorum ama sorunlarını okuyunca kararsız kaldım. Çok da büyük bir sorunu yok ama kasa açıklığı, suya dayanıklılığı konusunda aklımı karıştırdı.

Sıfır almak istiyorum hocam 1700 liraya G4 bulacağımı sanmıyorum (mağazadan alacağım).

Bende Sony telefonları çok seviyorum ama sorunlarını okuyunca kararsız kaldım. Çok da büyük bir sorunu yok ama kasa açıklığı, suya dayanıklılığı konusunda aklımı karıştırdı.

Mağazadan alacaksanız o zaman Z3 Compact en iyisi. Ama isterseniz LG G4 linki atabilirim.

Huawei Mate 8'i de bekleyin isterseniz tam bir F/P cihazı olacak.

Son düzenleme:

Suya dayanıklılık konusunda içiniz rahat olsun en iyi sertifikalardan birine sahip.

Şuanda bende olan sorunlar
-kamera düşündüğün kadar iyi değil
-ısınmaya başladı aşırı derecede(belki sıcaklardandır)
-arkası masaya koyunca kırıldı(oda sanırım arka kapağın gevşemesindenmiş)
-telefon eskidi gibime geliyo(malum z5 çıkıyor)
Bide bir arkadaşta g3 vardı onunla karşılaştırdığımızda g3 ün daha güzel olduğunu gördüm.

Z5 in çıkmasını bekle. Z3 ün fiyatları düşeceğinden sende z3 alırsın. G3 gerçekten 5.0 dan sonra hiç kullanıcıyı memnun etmiyor. Klavye bile ara ara takılıyor. 3-4 gün kullanmışlığım var. Z2 biraz daha iyi gibi ama kasaları biraz sıkıntılı bazıların. Suyun içine girmem diyorsan alınabilir. Z3 ile kasa sorunları ve ekran sorunları giderildi bekleyebiliyorsan Z3 alın. Gerçektende kullanıcıyı üzmeyecek bir cihaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı