LG G3 Oyunlarda Aşırı Kasma

Devran07

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 aylık g3 32 gb cihazım var. Aldığım günden beri Clash of Clans Cimcity Spiderman Unlimited Asphalt 8 gibi oyunlarda aşırı kasma problemi yaşıyorum. Android 5 gelmedi ama şuan ki bütün güncellemeleri yaptım ve bi kaç kez sıfırladım fakat sorun aynen devam ediyo. Sebebi nedir çözümü nedir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. İyi akşamlar..

LG G3 nasıl kasıyor ya bende almayı planlıyorumda bazı yerlerde çatlak oluyormuş hata varmış o_O doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi bilgisayarına ve ya başka bir bilgisayara bağlamışsan belki virüs girmiş olabilir ondan kasmalar olabilir.

Oyunda kasıyo arkadaşlar telefonun arayüzünde neredeyse hiç kasma yok. Arka kapağın ortasında sanki hafif bi boşluk var almayı düşünen arkadaş için söylüyorum orası biraz gıcırdıyo o kadar. Ama oyun konusu tam bi felaket ve hiç telefonu bir pc ye bağlamadım.

G3'e göre çok güzel performans yazılımlar var rom vb tarzı şeyler. Bence bas telefona rootu ver romu kafan rahat olsun.

Bende kullanıyorum lg g3 4 ay dır birkaç kez dondu bataryayı çıkartıp kapatmak zorunda kaldım. Aşırı derecede kasma ve ısınma sorunum vardı ve 4 ayın sonunda mikrofonunun olduğu yer çatladı 2 haftadır servisten haber bekliyorum. Kasa açıklığını hiç söylemiyorum.

Bende kullanıyorum lg g3 4 ay dır birkaç kez dondu bataryayı çıkartıp kapatmak zorunda kaldım. Aşırı derecede kasma ve ısınma sorunum vardı ve 4 ayın sonunda mikrofonunun olduğu yer çatladı 2 haftadır servisten haber bekliyorum. Kasa açıklığını hiç söylemiyorum.

Ben de servise düşünüyorumda daha alalı çok bi süre olmayı yaklaşık 1 ay da serviste kalıcak. Bi dahada apple'dan şaşmam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı