LG G3 veya G2 farkı

PcKopat52

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dayım iletişimci olduğu için eline 2. el temiz telefonlar düşüyor. Şu an elinde g2 vs. var. Ben şahsen g2 yi almayı düşünüyorum ama geçende eline zenfone 2 16 gb filan da düşmüş. Lg g3 de düştü. Bana g2 yi 700 TL ye satıyor. Lg g3 de düşerse 850 TL olur diyor. Sizce eline cihaz düşmesini mi beklemeliyim yoksa Lg g2 yi almalı mıyım ? (Eline düşen cihazlara belli olmuyor rastgele düşüyor.) Okul başlayacağı içinde bir artık bir telefon almak istiyorum.

Merhaba. Annemde g2 mi g3 mü arasında kalmıştı o yüzden bu ikilemi yaşamıştım. G2 2 senelik ve marshmallow almayacak ama g3 ün alma ihtimali var g2 ni arka kapağı açılmıyor ama ikiside 3000 amh fakat g2 nin ekranı daha kötü olduğü için bataryası daha uzun gider g3 ün 2k ekranı ois li kamerası lazer fokusu var tasarım dersen g2 daha iyi bana kalırsa 150 tl ye g3 alınır zenfone hakkında bir şey bilmediğim için bir şey demiyeceğimm bence g3 mü zenfone 2 mi onu düşün

Sana şöyle diyeyim yani dayımın eline ne zaman telefon düşer bilmiyorum. Hiç belli olmuyor bir ay sonrada düşebilir 1 gün sonrada düşebilir. O yüzden beklemek istemiyorum açıkcası, Lg g2 700 TL ye veriyor, çok iyi bir fiyat bence, telefon sıkıntısız.
Bir de Lg g2 6.0 almayacak. Lg g2 5.1.1 ile beni 3-4 sene rahat götürür mü ?

G2, G3'den daha performanslı bir telefon, G3'ün avantajları daha iyi bir kamera, malzeme kalitesi, tasarım ve ekran. Yalnız G3'de 2K ekran olduğu için işlemci ekrana yetmiyor bu yüzden telefon aşırı ısınıyor ve ısındıkça performans kaybediyor, G2 batarya performansı olarakta çok üstün. Zenfone 2 alternatif olarak düşünebilirsiniz, G2 güncelliğini yitirdi maalesef.

Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum g2 artık güncel değil 3 4 senenin sonlarına sor çıkarsın androidde ama arada formatlarsan daha stqbil çalışır ekran ve kameraya takmam dersen g2 al bence tasarımı daha iyi

Demek istediğim beyler şu, 5.1.1 den yukarısı gelmeyeceği için 5.1.1 ile 3-4 sene götürür mü diyorum.
Kesin 3 sene götürmesi lazım yani. Anlamadıysanız şöyle izah edeyim. Diyelim telefona facebook yükledim. Daha güncel bir sürüme geçin der mi acaba, 5.1.1 ile 3 sene sonra ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı