LG G3 Yavaş Şarj Oluyor

ölçeksizdoz

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum LG G3 eskiden çok hızlı şarj olurdu ancak son günlerde yavaş şarj olmaya başladı. Bir kaç kez telefonu şarjda kullanmıştım. Bunun çözümü nedir?
Teşekkür ederim.

Telefonu bir fabrikadan alınan elektrik ile falan şarj ettiniz mi? Şarj aletiniz orjinal mi? Başka bir priz veya başka bir şarj aleti ile deneyiniz.

10 dk. sonra ne kadar şarj ettiğini belirtirseniz sevinirim. O da olmuyorsa pes etme kablo ile bilgisayara bağlayıp şarj et. Eğer ediyorsa adaptörde sorun vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 dk. sonra ne kadar şarj ettiğini belirtirseniz sevinirim. O da olmuyorsa pes etme kablo ile bilgisayara bağlayıp şarj et. Eğer ediyorsa adaptör de sorun vardır.
Farklı prizde şarj ettim. 1 saatte yüzde 29'dan yüzde 74'e çıktı. Elime aldığında 73'e düştü. Önceden fullenirdi 1 saat içinde.

Garantisi var mı? Sorun pilde o zaman garantisi pili değiştirir mi bilmiyorum. Pili bir şey eskitmiş olmalı hiç arabada veya power bank ile şarj ettiniz mi? Pil hiç sıcakta kaldı mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı