LG G3 Yavaş Şarj Oluyor

Garantisi var mı? Sorun pilde o zaman garantisi pili değiştirir mi bilmiyorum. Pili bir şey eskitmiş olmalı hiç arabada veya power bank ile şarj ettiniz mi? Pil hiç sıcakta kaldı mı?
Hayır arabada veya powerbank ile şarj etmedim ama bir zamanlar şarjda iken oyun oynardım.

Hayır arabada veya powerbank ile şarj etmedim ama bir zamanlar şarjda iken oyun oynardım.
Garantisi var

Aldığınız yere sorununuzu dile getirebilirsiniz. Garanti pili kapsar mı bilmiyorum. Denemekten zarar gelmez sonuçta. Kullanıcı hatası deyip yeni pil vermeyebilirler. Sorun cihazda da olabilir ama yüksek ihtimalle pilde gözüküyor. Birde bir ricam var. Ayarlardan pil sekmesinden o kısmın fotoğrafını çekip yollayabilir misiniz? Bir uygulama arka planda pili sömürüyor olabilir. En çok hangi uygulamanın kullandığını merak ediyorum.

Aldığınız yere sorununuzu dile getirebilirsiniz. Garanti pili kapsar mı bilmiyorum. Denemekten zarar gelmez sonuçta. Kullanıcı hatası deyip yeni pil vermeyebilirler. Sorun cihazda da olabilir ama yüksek ihtimalle pilde gözüküyor. Birde bir ricam var. Ayarlardan pil sekmesinden o kısmın fotoğrafını çekip yollayabilir misiniz? Bir uygulama arka planda pili sömürüyor olabilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-07-10-15-15-45.png
    Screenshot_2015-07-10-15-15-45.png
    96,3 KB · Görüntüleme: 1.011
  • Screenshot_2015-07-10-15-15-49.png
    Screenshot_2015-07-10-15-15-49.png
    96,3 KB · Görüntüleme: 1.042
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı