LG G3'ten Sony Xperia Z3 Geçmek Mantıklı mı?

Hocam sarj kiti lazım değil size evde doldurun bataryayı cebe atın koyun yola bataryayida taşıyamam diyorsanız z3 e geçin.
Artık bir bataryayı da cebinizde taşıyamıyorsanız ne diyelim ? Z3' ünüz hayırlı olsun.
Batarya taşımak tabiki de çok zor birşey değil ama bazen taşımaya müsait olmadığımız zamanlarda oluyor işteyken vb.

Telefonlarda bataryada önemli bir etkendir neden bu kadar es geçiliyor anlamış değilim benim arkadaşımda Zenfone 5 vardı cihaz gerçekten iyi fakat gel gelelim bataryası rezaletti özellikle okuldayken yanında bir güç kaynağı yokken öğlene kadar zor dayanıyordu oda isterdi telefonunu daha uzun bir süre kullanmak fakat dediğim gibi batarya performansı da önemli bir etken, eğer G3'ün bataryası size gerçekten zorluk çıkartıyorsa Z3'e geçmenizi tavsiye ederim zirâ forumda gördüğüm kadarıyla gayet iyi ekran süresi alanlar var.

Telefonlarda bataryada önemli bir etkendir neden bu kadar es geçiliyor anlamış değilim benim arkadaşımda Zenfone 5 vardı cihaz gerçekten iyi fakat gel gelelim bataryası rezaletti özellikle okuldayken yanında bir güç kaynağı yokken öğlene kadar zor dayanıyordu oda isterdi telefonunu daha uzun bir süre kullanmak fakat dediğim gibi batarya performansı da önemli bir etken, eğer G3'ün bataryası size gerçekten zorluk çıkartıyorsa Z3'e geçmenizi tavsiye ederim zirâ forumda gördüğüm kadarıyla gayet iyi ekran süresi alanlar var.
LG G3 tasarım olarak ve diğer özellikler bakımından benim için muhteşem bir telefon fakat batarya performansı gerçekten önemli bir etken ve sırf test etmek için bugün %30 parlaklıkta 3g açık kullanımda %63 şarjım var ve ekran sürem 1 saat 17 dakika bana kalırsa kötü bir ekran süresi. Sizce nasıl ?

LG G3 tasarım olarak ve diğer özellikler bakımından benim için muhteşem bir telefon fakat batarya performansı gerçekten önemli bir etken ve sırf test etmek için bugün %30 parlaklıkta 3g açık kullanımda %63 şarjım var ve ekran sürem 1 saat 17 dakika bana kalırsa kötü bir ekran süresi. Sizce nasıl ?
Pek iç açıcı değil fakat sizi memnun ediyorsa şarjlı kılıf alıp kullanabilirsiniz eğer hala tatmin etmezse Z3'e geçin derim.

Bence geçmek mantıklı değil kişisel görüşüm. LG g3'te iyi telefon. Eğer şarj yetmiyorsa orjinal bir tane batarya alırsın küçük bir şey her cebe sığar :). Bence cihazın eskisin öyle yeni telefon al. Mesela Xperia Z5 çıkınca alırsın veya yeni bir cihaz çıkar beğendiğin umduğun gibi.

Z3 düşünüyorum Z3 olmazsa hangi telefon iyi bir batarya ömrü verir ?
Eğer çok sık cihaz değiştirecek durumunuz yoksa G3'e @Msevket44 arkadaşımızın dediği gibi yedek batarya taşıyarak da kullanabilirsiniz.Eğer benim için sorun yok derseniz Z3'ün pil performansı iyidir zaten forumda da ekran sürelerini paylaşan arkadaşlarımız var bazıları hiç kasmadan birşeylerden kısmadan 7 saat almış.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı