LG G4 2021'de kullanılabilir mi?

garip10

Hectopat
Sahibinden.com'dan 350 TL'ye LG G4 aldım param güvende ile daha gelmedi. Android 10 yüklesem Custom ROM olarak verim alabilir miyim? Oyun için değil uygulama olarak? Bataryasının az gitmesi için özel ayarlar var mı?

2017 Ekim'den 2020 Haziran'a kadar LG G2 kullandım hiç de pişman etmesi çok iyi telefondu. Ömrü daha giderdi de cebimden düşüp ekranı kırılınca yenisini almama vesile oldu. LG G4 hayli hayli kullanılır.

Sahibinden.com'dan 350 TL'ye LG G4 aldım param güvende ile daha gelmedi. Android 10 yüklesem Custom ROM olarak verim alabilir miyim? Oyun için değil uygulama olarak? Bataryasının az gitmesi için özel ayarlar var mı?
Aslında kullanılabilir, Batarya biraz sıkıntılı olabilir kamerası fena değil, LG G4 kullanmaktaydım gayet güzel bir telefondu fakat bataryayı değiştirip şarja taktığım zaman telefon ekranının yarısı gitmişti. :( Fotoğraf temsili.

Dosya Ekleri

• be06d3f0cfc6fd89bf22dd00cc2b711f.jpg
    be06d3f0cfc6fd89bf22dd00cc2b711f.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 106
LG G4 GPU sorunu yaşıyordu hatırladığım kadarıyla, G3'te daha çok oluyordu ama G4'te de oluyordu. Bir süre sonra cihazın ekranına görüntü gelmemeye başlayabilir. Hatta bir çok LG telefon zamanında fırınlanıp en fazla 2-3 hafta daha çalışacağı bilindiği halde sağlam telefon parasına satıldı. Böyle bir oltalamaya gelmiş olabilirsiniz. Cihazda bu sorun yoksa kullanılır, şarjı az gider biraz da yavaş olur ama idare eder. 2021 de S3 mini bile kullanılır, önemli olan cihazdan ne beklediğiniz.

Diğer arkadaşlarımızın yazdıklarına ilave olarak, kamerayı da çok fazla kullanmamanızı tavsiye ediyorum. Özellikle de video çektiğiniz zaman telefon gerçekten çok fazla ısınıyor.
Bu telefon çıktığı zamanlar kameranın çok fazla vurgulanması da ayrı bir ironiydi. :)

Geri
Yukarı