LG G4 Beat vs M4 Aqua vs Zenfone 2 Laser vs Galaxy J7

Sucre_

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1000 tl altı bir telefon arıyorum. Başlıkta belirttiklerim arasında kaldım. Hepsi farklı özellikleriyle öne çıkıyor. Tasarım benim için ön planda bir unsur. Amiral gemisi performansı aramıyorum ki bu fiyat bandında mümkün değil zaten. Telefonda yaptığım şeyler sosyal ağlarda gezinmek, dizi-film izlemek pek oyun oynamıyorum sadece Clash of Clans dışında. Sizce hangisini almalıyım ?

Not: Caper, Lenovo ve operatör marka telefonlar tavsiye etmeyin.

Samsung Galaxy J7 senin için ideal olacaktır. Çünkü ekran boyutu 5.5 inç. Bu boyutta rahat bir dizi veya film izleyebilirsiniz. RAM olsun, depolama alanı olsun size zorluk çıkartmayacaktır.

Zenfone2 Laser güzel bir tercih olacaktır diye düşünüyorum , 5.5 inç ekran snapdragon 410 işlemci 2gb ram 16gb hafıza + hafıza kartı ile arttırabiliyor . Üstüne birde Android 6 geleceği kesin :)

Pil ve performans olarak Xperia M4 Aqua daha iyi bir cihaz.

LG G4 Beat ve M4 Aqua arasında gidip geliyorum. :) LG'nin ekran canlılığı ve arayüzü hoşuma gitti, Sony ise tasarımı çok güzel görünüyor :D

LG G4 Beat'in hafızası 8 gb sana yeter mi bilmiyorum. Aynı şeklide Xperia m4 Aqua'da öyle. J7 ise Ram'i 1.5 GB. Sen en iyisi Laser 5.5 inç olanı al.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı