LG G4 Bir anda kapanma ve uzun süre açılmama sorunu

Kosinüs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Henüz 3-5 aylık telefonum LG G4'te aniden çıkan ve çözümünü bilmediğim bir sorun ortaya çıktı.

Telefondan çok memnunum, daha önce böyle bir olayla hiç karşılaşmamıştım. Kastığına da şahit olmadım şu zamana dek. Bu sorunun kronik bir sorun olduğunu düşünüyorum. Çünkü, ben sorunu yaşamadan bir gün önce okulda öğretmenimde de aynı sorun vardı ve telefonu LG G4.

Olay, hata şu şekilde gerçekleşti;
Sosyal medyada geziniyordum. Bir anda kilitlendi ve saniyeler sonra kapandı. Yeniden başlatılırken "Güncelleştirme" adı altında "Uygulamalar Yükleniyor...37'de 3." gibisinden bilgi çıktı. Fakat tamamlanmadan tekrar yeniden başlıyor, aynı uygulamaları tekrar yüklüyor ve bir türlü açılmıyordu. Ben de bataryayı çıkardım ve açmaya çalıştım. Çünkü, uzun süre açılmamıştı ve acayip ısınıyordu.

Şuan açmaya çalıştığımda "LG" logosunda takılıyor yaklaşık 15-40dk. Daha sonra açılıyor fakat, birkaç dakika sonra tekrar donup kapanıyor. Döngü haline geldi kurtaramıyorum.

Bir de PIN şifresini sormadan açılıyor. Daha sonra donuyor, kapanıyor ve uzun süreden sonra tekrar açılıyor. Ardından yine aynı hatayı yaşıyorum.

Çözümü varsa bekliyorum telefonu kullanmam gerek.

Az önce açıldığı an telefonu ayarlardan sıfırladım. Fakat daha kurulumu yaparken tekrar kapandı. Servise vermekten başka neler yapabilirim? Sıradan format işe yaramadı. Hard reset deneyim.

Hard reset ekranına gelinmiyor zaten. Telefona ihtiyacım olduğundan servise vermek istemiyorum. Bunu çözmek kolay gözükmüyor. Size teşekkür ediyorum. @Recep Baltaş abime sesleniyorum. Yardima ihtiyacım var. Çaresiz olmasam etiketlemezdim.

Recovery moduna girmiyor.

Başka fikri olan var mı? Yardıma ihtiyacım var.

Yetkililer, konuyu kilitleyebilirsiniz. Çözüm bulunamıyor veya kimsenin fikri yok. :lanet:
Benim telefonuma da yazdıklarının birebir aynısı oldu garantiye verdim su an bekliyorum.Senin telefonunda ne sorun varmıs aynı sorun oldugunu dusunuyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı