LG G4 Kapanma Sorunu

Arda kaymaz

Decapat
Benim LG G4 telefonum var telefon acılmadan veya şarja takıp açmaya calışıyorum ama ekrana cızgıler cıkıp donuyor ve uzun süre açılmıyor. Çözümünü bilen varsa lutfen yardım edebilir mi ? Format atmayı denedim işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
LG G4 cihazların çoğunluğunda kronik bir anakart sorunu var. Ben de o cihazı kullanmıştım bir dönem. Durduk yere ısınmalar oluyordu ve sonrasında kendi kendine kapanmalar, açılmamalar, açılış ekranında takılı kalıp ekranın şerit şerit olması gibi sorunlar yaşamıştım üst üste. İthalatçı garantili olduğu için garanti firmasını aradım ve yolladım cihazı. Anakartı değiştirip geri yolladılar ve sorunsuz kullandım. Hatta internet satış sitelerinde gördüğüm kadarıyla çoğunluk bu durumun farkında ve anakartı değiştirilmiş olan cihazları arıyorlar özellikle. Sizin de böyle bir sorununuz olabilir bence.

Söylediği gibi çoğunlukla anakart sorunu oluyor. Servise yollayın. Sizin yapabileceğiniz bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı