LG G4 Deji batarya alınır mı?

YavuzKyr

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim elimde şu an LG G4 H815TR model telefonum var. Bataryası oldukça hızlı bitiyor ve bu benim için can sıkıcı olmaya başladı her ne kadar hızlı dolsa da. İnternette DEJI marka batarya gördüm. Başka sitelerde bu batarya için pil süresini uzattığına dair yorumlar gördüm. Sizce alınır mı? Pil süresini gerçekten uzatır mı? Teşekkürler.

Şanslı günündesin dostum! :)
2 ayrı lg g4 cihaza farklı zaman dilimlerinde deji batarya güncellemesi yaptım, şikayet genel olarak yarım günü dahi çıkarmayan g4 bataryasıydı. Önce 40-50 liralık orijinal olduğu söylenen ama olmayan batarya almıştım fakat oda aynıydı...
İlk dejiyi 80 küsür liralık sıfır olandan almıştım ve 1 günü çok rahat çıkarıyordu.
Sonraki dejiyi yine dejinin sitesinden ve outlet kategorsinde 50 küsür liraya almıştım, oda muazzam sonuçlar verdi. Gayet memnunum ve halen kullanılıyor yaklaşık 1 yıl oldu.

Şanslı günündesin dostum! :)
2 ayrı LG G4 cihaza farklı zaman dilimlerinde deji batarya güncellemesi yaptım, şikayet genel olarak yarım günü dahi çıkarmayan G4 bataryasıydı. Önce 40-50 liralık orijinal olduğu söylenen ama olmayan batarya almıştım fakat oda aynıydı...
İlk dejiyi 80 küsur liralık sıfır olandan almıştım ve 1 günü çok rahat çıkarıyordu.
Sonraki dejiyi yine dejinin sitesinden ve outlet kategorsinde 50 küsur liraya almıştım, oda muazzam sonuçlar verdi. Gayet memnunum ve halen kullanılıyor yaklaşık 1 yıl oldu.

Dostum birazcık konuya geç döndüm kusura bakma. Geçen gün siparişini verdim inşallah seninde dediğin gibi düzgün bir batarya çıkar. Teşekkürler yorumun için.

Geri
Yukarı