LG G4 hard brick sorunu

cimbomluhukukcu

Centipat
Merhaba,
Telefonumda V30 ROM'u yüklüydü. Stabil çalışıyordu aslında ama Android 8E geçmek istedim. TWRP'den wipe temizlik yapıp internetten bulduğum ROM'u ve gapps denen şeyi flashladım. Ancak ne yaptıysam telefon açıldığında sürekli TWRP açılıyordu. Stock ROM flashlamak istedim. Lgup vs. kurdum. Download modda kurmaya başladım. %10'dan ileriye gitmedi. Baya bekledim ilerlemeyince iptal etmek istedim. Sanırım yanlış KDZ flashlamaya çalışıyormuşum. Şimdi telefonu açamıyorum. LG logosu geliyor 1 saniye kalmadan tekrar kapanıyor. Kendi kendine yine açılıyor, ve aynı şekilde logo geldiğinde yine kapanıyor. Bataryayı çıkarmazsam bu şekilde devam ediyor.
Download modda açmaya çalışıyorum ancak ilk download ekranı gözüküyor, ardından hemen yine kapanıp açılmaya başlıyor. Anlayacağınız download modada alamıyorum. Telefonu PC'ye takdığımda aygıt yöneticisinde de gözükmüyor. Biraz araştırdım, 32 GB SD karta telefonun sanırım imaj dosyalarını kurup bu şekilde download moda girilebiliyormuş. Bu doğru mudur? Doğruysa dosyayı nereden bulabilirim.

Yardımcı olursanır çok sevinirim. Çok zor durumda kaldım :( telefon H815 model

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta yazıldığı gibi "Hard Brick" ise geçmiş olsun. Ama değil ise düzeltilebilir. Ben de LG G4 Beat vardı ve kendi kendine Brick oldu. Format atınca düzeldi.

evet hard brick gibi geliyor. Çünkü hiçbir yere giremiyorum. Ne download mode, ne Recovery hiçbir yer. Sadece logoya kadar açılıyor sonrasında kapanıp tekrar açılıyor. Hiç çözümü yok mu bunun ya
+ halen çözümü bulamadım. Kimse yardımcı olamayacak mı?
+ Konu günceldir efendim. Halen çözüm aramaktayım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı