LG G4 ısınma, kasma, dokunmatik ekran sorunu

KIMIZ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün kipadan 1.350 TL'ye LG G4 aldım 32 GB. Dün akşam sadece kamera ile uğraşırken telefonun ısındığını fark ettim. Aldığımd anda telefonu veren kişi uğraştıktan sonra elime verince demiştim, bu ısınmış mı bana mı öyle geliyor? diye. Ama adam yok benim elimde olduğundan öyle dedi. Ben de tamam dedim. Bu ekrana çift tıklayınca açılıyor ya hani, atıyorum whatsapp menüsündeyim çift tıklıyorum kapanmıyor. Uygulamalarda yapınca kapanmıyor sadece telefonun 3 menülük ara yüzüne döndüğümüzde kapanıyor. Bende şarjı bitsin bi şarj yapayım dedim düzelir belki diye şarjı bitirdim bu arada şarj da fazla gitmiyor. Şarja koydum telefon çalınca başına geldim ve elime alınca ne göreyim? "Isınmış" ben ne yapmalıyım şimdi? İlk günden telefonu garantiye yollamak içime sinmiyor iade yapmıyorlar bildiğim kadarıyla yenisini de vermezler diye düşünüyorum yardım edin arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ilk serinin malıdır. Sıkıntılı olanlarindan garantiye yolla istersen. Urun değişimi talep et.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı