LG G4 kamera ve çağrı sorunu

Rocker

Hectopat
Yer
Konya / Beyşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrençi
Merhaba. Hepsiburada'dan LG G4 aldım, garantisi devam etmektedir. Telefonda beni birisi aradığında telefonun çağrı ekranı gelmiyor, açma tuşları gözükmüyor. Ayrıca kameraya girdiğimde ise ne yazık ki kamera durduruldu hatası vermektedir. Format işlemi uyguladım, 2 gün sonra tekrar aynı hatayı aldım. Telefon herhangi bir darbe almadı fakat arkadaki deri kılıfını derilerinin bazı kısımları soyuldu. Garanti kapsamına girer mi? Hepsiburada garanti işlemi nasıl gerçekleşir?

Son düzenleyen: Moderatör:
G4 sıkıntılı cihaz. İnternette ısınan,kapanan,anakartı yanan birsürü cihaz görebilirsin. Garantye göndersen bile umursamazlar.
LG G4 kullanıyorum ve 4 kere servise gönderdim. Serviste 2 kere anakart değişimi 2 kere batarya değişimi yapıldı. Servisleri yoğunluktan dolayı biraz geç hareket edebiliyorlar. Ben telefonumu PUBG veya benzeri oyunlar oynayınca ısındığını gördüm. PUBG oynadığım sürede de ısınıp kapandığına şahit olmadım. Garantiye siz(eğer garantisi varsa) yollayın yoksa gerekli değil. Ayrıca teknoloji şans işidir 2 kere anakart değişimi oldu fakat anakartım sorunlu değildi sadece servis şebekelerinde sıkıntı yaşıyordum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı