LG G4 KnockOn(Çift Tıklama ile Telefonu Uyandırma) Özelliğinin Çalışmaması

escapetr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir süredir böyle bir sorunum var daha önce telefon kendini durduk yere kapatmıştı ve tüm özelliklerim bir anda sıfırlanmıştı. O zaman telefonu fabrika ayarlarına sıfırladığımda düzelmişti fakat şimdi fabrika ayarlarına tekrar sıfırlamama rağmen düzelmedi. Çift tıklama özelliğim çalışmıyor. Yani 6 kez dokunsam 1 tanesini algılıyor. Ne yapmam lazım internette aradım ama pek bir çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Ya kardeş bu sorun çoğu kişide görüyorum bende uzun süre G4 kullanıyorum tamam kronik sorunlu telefon beter ediyorda bu benim başıma gelmedi. Kırılmaz camda etkileyebilir. Hatta şunu diyeyim size ben ufak inceden dokunsam ya da eldiven tarzı ile kullandım ufak sorun yaşamadım. Bence ekran dokunmatiği çok çok iyi.

Bende beğeniyordum fakat belirli serileri varmış kronik sorunlu. Tamam kamerası ekranı on numara çok güzel ama telefon elimde yanınca lanet ettim. Kamerası zaten tartışılmazdı.

LG Akıllı Telefonlarda Çift Tıklama Sorunu Çözümü

Şöyle bir yöntem varmış telefonunuza göre bakıp bir inceleyin isterseniz belki faydası olabilir.

Hocam kusura bakmayın uzun süredir giremediğimden cevap veremedim. Bunları çok denedim fakat bir faydasını görmedim çünkü bu verdikleri gizli menü kodları bir türlü çalışmıyor bende. Girersem de zaten bahsettikleri settings kısmı yok:( Screenshot_2017-05-12-21-36-23.png

Telefon ayarlarından çift tıklama özelliği işaretli mi, kontrol et.
Hocam ne yazık ki telefonun ayarlarında çift tıklama özelliğini açıp kapatabileceğim bir yer bulamamıştım. Fakat telefonu fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen hiçbir şey değişmedi.

@escapetr Kusura bakma hocam bende ceza almıştım yazamadım. İlgili markayı telefonla aradınız mı? Belki çok başka bir fikir verebilirler.
Hocam fazla meşgulüm bu aralar pek bakamıyorum da burdaki bir telefoncuya gösterdim adam sensörle ilgili bir sıkıntı var açıp bakmamız lazım diyince istemedim. Ay sonunda Delta servise göndermeyi düşünüyorum ama şansıma da işte geçen gün telefonu düşürdüm. İthalatçılar da genellikle bunları bahane edip telefonları garantiye almıyorlarmış diye duydum bakalım göreceğiz pek bir umudum yok.

@escapetr Gençpa iletişim var hocam benim eski cihaz oradan garantiliydi. Adamlar herşeyle tek tek ilgilendi. Bir görüşün isterseniz. Mecidiyeköy'de olması lazım yerleri hatta.

Anakart sıkıntılı olan seridenmiş. Hepsini değiştirdiler para almadan çizik düşmüş vs. demediler hiç.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı