LG G4 mü, IPhone SE mi?

Telefon elimden kaydı ve yan tarafı açıldı
Bunu Iphone sorunu diye nakşetmeniz saçma. Telefonu yüksek bir yerden sert bir zemine düşürürseniz yüksek ihtimalle kırılacaktır zaten. Bunun dışında 6S Plus ile G5 arasında pil ömrü konusunda pek bir fark olduğu söylenemez.

Performans farkı çok
Siz bu tür sitelere göre karşılaştırma yapıyorsanız hiç konuşmayalım. :)
Ben size ufak bir özet geçeyim, birdahaki seferler için aklınızda bulunsun.
iOS ve Android tabanlı telefonlar karşılaştırılırken RAM dikkate alınmaz, işlemci GHZ hızı nispeten önemsiz denilebilir, bunun ekranı 2K diğerinin FHD şeklinde de karşılaştırma yapılmaz. G5 zaten harika bir telefon lakin 6S Plus'ı böyle saçma şeylerle yeremezsiniz. Ayrıca 6S'de 2915Mah pil bulunuyor, malesef pil ömrü G5 ile aynı sayılır.

Ayrıca ekleyeyim hiçbir şekilde herhangi bir performans farkı göremezsiniz. A9 işlemci de herhangi bir anlamda sorun yaşama imkanınız yok. SD820 ile çok rahat bir şekilde yarışabiliyor.

Siz bu tür sitelere göre karşılaştırma yapıyorsanız hiç konuşmayalım. :)
Ben size ufak bir özet geçeyim, birdahaki seferler için aklınızda bulunsun.
iOS ve Android tabanlı telefonlar karşılaştırılırken RAM dikkate alınmaz, işlemci GHZ hızı nispeten önemsiz denilebilir, bunun ekranı 2K diğerinin FHD şeklinde de karşılaştırma yapılmaz. G5 zaten harika bir telefon lakin 6S Plus'ı böyle saçma şeylerle yeremezsiniz. Ayrıca 6S'de 2915Mah pil bulunuyor, malesef pil ömrü G5 ile aynı sayılır.

Ayrıca ekleyeyim hiçbir şekilde herhangi bir performans farkı göremezsiniz. A9 işlemci de herhangi bir anlamda sorun yaşama imkanınız yok. SD820 ile çok rahat bir şekilde yarışabiliyor.
Konumu hortlatmayın. Çoktan G5 aldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı