LG G4 mü? Samsung A7 mi?

Kesinlikle ve kesinlikle le g4 derim Samsung sadece s serisi alınır.Eğer biraz paraya kıyabilirsen s7 al derim ama konuyu a7 için açmışsın amacım Samsung düşmanlığı yapmak değil ama s serisi hariç diğerleri çöp açıkçası.Bak ben burda karşılaştırdım burda daha iyi anlarsın farkı Ürün Karşılaştırma

A serisi her ne kadar A8 ve A9 ile üst segmente giriş yapmış olsa da bu serinin yeri orta segmenttir. G4 ise üst seviye bir modeldir. Kıyaslanması mantıksız iki modeldir.

A serisi her ne kadar A8 ve A9 ile üst segmente giriş yapmış olsa da bu serinin yeri orta segmenttir. G4 ise üst seviye bir modeldir. Kıyaslanması mantıksız iki modeldir.

Bizde biliyoruz karşılaştıralımayacağını ama konu bu yönde açılmış ve soru bu yönde. Yardımcı olmamız lazım kestirip atmayın lütfen.

G4 aldım. Şimdilik bir sıkıntı yok. Yalnız biraz kalın gibi geldi.

Gerek yapısı gerekse deri olması ilk kullanımda kalınlık hissi verebilir.Ama zamanla alışıcaksınız doğru seçim yapmışsınız.Bir sorum var kutu içersinden çıkan kulaklık nasıl ip gibi mi yoksa klasik kulaklık mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı