LG G4 mü Samsung Galaxy S6 mı ?

Fakat ben telefonu alınca en az 3 yıl kullanacağım, yani samsung güncelleme konusunda çok bencil bana göre. Ayrıca kullandığım 4 samsung telefonda touchwiz şişti ve kronik hatalar meydana geldi. Onun için LG G4 bana bu konularda daha iyi gibi geliyor.

S6 32 GB kullanıyorum. Hiç düşünme s6 al. G4 ün kamerası daha iyi diyenler s6 yı kullanmayanlardır. Hızlı şarj özelliği sayesinde 100 dakikada full şarj oluyor. Bulabilirsen altın rengi al.

Fakat ben telefonu alınca en az 3 yıl kullanacağım, yani samsung güncelleme konusunda çok bencil bana göre. Ayrıca kullandığım 4 samsung telefonda touchwiz şişti ve kronik hatalar meydana geldi. Onun için LG G4 bana bu konularda daha iyi gibi geliyor.
Eskiye göre yeniyi kötülemek yanlış olur. Gayet stabil bir arayüz. Tüm uygulamalar yeniden yazılmış, yani eski samsunglar ile alakası yok. Aslında ben eski TouchWiz'in bile şiştiğini düşünmüyorum, yavaşlamasının sebebi düşük hızda sd card kullanmak veya hafızası düşük olduğu için dolma ihtimali olabilir. Çünkü galaxy s3 kullanan bir tanıdığım var, yıllardır kullanıyor ama halen ne takılma var ne donma. Onu görünce kullanıcının önemli olduğunu anladım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı