LG G4 vs Samsung Galaxy S6

fimgarphic

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim iPhone 5 kırıldı bende yeni bir telefon alacağım ama bu iki telefon arasında kaldım LG G4 ve Galaxy s6 size sormak istedim hangisi daha iyi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki telefon sizi pişman etmez. Piyasanın en iyi telefonlarından. Bu telefonlar arasından S6 tavsiye ederim. Alternatif olarak Note 4 düşünmeni öneririm.

S6 daha üstün bir cihaz. İkisini de gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Bence 2 sinide kullan 2 side iyi cihazlar git teknosada filan kullan hangisinin tasarımı , arayüzü filan seni çekiyosa onu al ben G4 alırdım herkes sevdigini yada yakın oldugunu der bu konuda bence sen denemelisin.

Şu an S6 kadar donanımı iyi olan bir cihaz yok fakat o kadar berbat yazılım yapıyor ki Samsung hatalar üstüne hatalar duyuyorum S6 kullanıcıları hiç memnun değiller bu yazılım sıkıntısından o kadar güçlü telefon alıyorsun küçük hatalar kafayı yedirtiyor sana böyle bir şey kimse istemez bu yüzden ben G4 diyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyin. LG G2, S6 Edge'e kafa tutuyor.. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı