LG G4 Nereden Taksitli Alınır?

l0kan1

Kilopat
LG G4 almak istiyorum fakat gittigidiyor'da çok uygun fiyatları var.
İthalatcı garantili yazıyor. Güvenebilir miyim bilemiyorum. Bir diğer husus da telefonu sigortalata biliyormuşsun.
Onları siz değerli hocalarımdan ögrenmek isterim. Bireysel banka kartı ile taksit yapan ya da elle ödeme imkanım olan bir yer biliyor musunuz ? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yinede siz bilirsiniz fakat ithalatçı garantili telefon ben olsam almazdım. 200-300 ₺ için 1500 ₺ yi riske atmazdım. Teknoloji marketler banka kredili taksit yapıyor veya kredi kartından tek çekim yaptırıp komisyon karşılığında bankanızdan taksit isteyebiliyorsunuz. Yinede söylediğim gibi aradaki fiyat farkı zaten destek ücretleri. İthalatçı garantili ürünlerin servis ağı olmadığı ve dolayısıyla masrafları olmadığından biraz daha ucuz oluyor seçim sizin.

İthalatçı garantileri çok iyi olmuyor bende s3 vardı ekran değişimi yapılmıştı işçilik berbat daha sonra note 3 aldım samsung türkiye garantili ondada ekran değişimi oldu işçilik süperdi ayrıca bulunduğum yerde de servis vardı verip ertesi gün almıştım. Şimdi Lg aldım G4 buda Lg Türkiye garantili. İmkan varsa bu şekilde al. Servise gittiğinde garanti belgesi bile sormuyorlar sistemden bakıyorlar. Taksit olarak vatanbilgisayar odea bank kredisi ile veriyor galiba. Banka kartına taksit olmaz bildiğim kadarı ile.

Kredi kartında tek çekim yapabilirsiniz. Ardından bankayı arayarak o ödemeyi 6/9 ay takside bölebiliyorlar. Fakat bu 1500TL'lik işlem için yaklaşık 140 TL taksit parası alacaklar. Dolaylı yoldan taksit hala mevcut.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı