LG G4 nereden ucuza alınır?

mirror22

Hectopat
Makaleler
1
LG G4 almaya karar verdim, Teknosa'da baktım 1800 lira. Daha ucuza satan teknoloji mağazaları var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yakın zaman da almayı düşünüyorum. Hepsiburada'dan ithalatçı garantili alsam bir sorun çıkarmı ?
Hangi ithalatçının garantisi altında ?
Eğer sizin cihazınız da g4 ise alınabilir bir cihazmıdır, kullanıcı deneyimlerinizi yazarmısınız ?
HepsiBurada'nın hangi ithalatçıdan aldığı konusunda malesef fikrim yok fakat bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Ürün yine aynı ürün, sadece garantisi distribütör tarafından karşılanmıyor.
Evet, daha önce G4 kullanıyordum. Şuan Xperia Z5 kullanıyorum ve inanın kasası haricinde G4'ün özlemini çekiyorum. Kamera konusunda bariz bir şekilde G4 çok daha üst seviye bir cihaz. Performans olarak normal kullanım da 808'in 810'dan biraz daha performanssız oluşunu hissettirmiyor diyebilirim. Bana göre G4'ün kötü olan yanları kasasının plastik olması ve parmak izi okuyucusunun bulunmaması. Tercih edilebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı