LG G4 vs Asus Zenfone 2

İbrahimcbn1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar şöyle bir durum var. LG G4'ün daha iyi olduğu net ancak ZenFone 2 alırsam PC kasası alacam. (Sadece kasa çok küçük ve PC çok ısınıyor diye) özetlersek G4 alsam çok fark eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
LG G4 ile Zenfone 2 arasında performans olarak çok fark yok. Ama kamera gibi özelliklerde G4 öne çıkıyor.

Zenfone 2 Intel işlemci kulanıyor bazı uygulamalarda sorun çıkarıyor. Performans olarak G4 bir tık üste Zenfone 2 göre. Kamerasıyla Zenfone 2 tokat atıyor ben varken sen kimsin arkadaş gibisinden. ;)

Pokemon GO oynamak için 10 gün bekledim :) 0.29.2 sürümüne kadar Intel işlemci desteği yoktu.

Eğer Zenfone 2 de işinizi görecekse alın derim. Günlük kullanımda performans farklarını anlamak mümkün değil. Kamera tarafında bu fark ortaya çıkar.

Farklı forumlarda okuduğum yorumlara göre LG G4 'te hala kronik sorunlar devam ediyormuş (ghostscreen, bootloop vb). Zenfone 2 'de güncel olmayan ve fabrika üretimi birçoğunda sorunlu olan bir telefon. Hangisini tavsiye edersiniz?

Zenfone 2 kullanıyorum ve herhangi bir sorunu yok. Marshmallow güncellemesi beta olarak dağıtılıyor. Ama G4'ü tavsiye ederim çünkü bütçeniz var ve daha iyisini alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı