LG G4 vs iPhone 6

sef2013

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce hangi telefon daha iyi. İphone yazılım olarak iyi olduğunu biliyorum ama artık Android'in eskisi kadar kastığını sanmıyorum. Tecrübeli arkadaşlar özellikle İphone kullanan arkadaşlar iOS insanı bir süre sonra sıkıyor mu? Android çok geniş fakat belli süreden sonra kasıyor. (şuan Samsung kullanıyorum) iOS kasmasa bile yapacak bir şey yok, özellik desen yok . Android öyle değil, istediğin değişikliği yapıyorsun. Özellikle ROM işleri ile. Görüşleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süre sonra ''kasan'' Android değil, Samsung'un arayüzü.

Saf Android'de de şişme olabilir ama genelde kasmaya kadar varmaz. (Yeni sürümler için)

Lg'nin arayüzü, Samsung'un ki gibi ağır ve dolu değil. Bir süre sonra ''kasma'' durumu uzak bir ihtimal yani.

Bir telefondan beklentilerinizi biraz daha açarsanız, daha kaliteli öneriler alabilirsiniz. :)

Kağıtta ve teknik verilerde her zaman G4. Ancak kalite, zerafet isteyen bir insan İphone 6yı seçer, tabi artık onunda bir espirisi kalmadı herkesin elinde oyuncak oldu. Bu ikisi arasında G4'ü seçmen daha mantıklı gibi tabi teknik veriler üzerinden konuşursak. (LG G3 ve İphone 6 kullandım.)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı