LG G4 mü iPhone 6 mı?

Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. 2 yıldır iPhone 5 kullanıyorum ve artık telefonumu değiştirmek istiyorum. Bunun en büyük sebeplerinden birisi artık ekranının küçük gelmesi ve biraz olsun yavaşlamaya başlaması ve pil ömrü. iPhone 6 almayı düşünüyordum 2 yıldır iOS kullanan biri olarak fakat LG G4 çok hoşuma gitti. Ekranı olsun, özellikle kamerası. Siz ne düşünüyorsunuz, sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ikisi arasında seçim yapmak kullanıcının ihtiyaçlarına ve beklentilerine kalmıştır. Nasıl bir telefon istiyorsunuz?

İos tarafının seni hapse alıp kolay gibi göstermesini seviyor isen ıphone 6 al. Mutitasking istiyor sien kesinlikle g4 al. Hiç bir ıphone o yönde iyi değil. En iyi kamera g4 modelinde. En iyi ekran g4 modelinde ve ıphone 6 yanına bile yaklaşamaz. Doğru olan şu ıphone 6 modeli orta seviye telefonlar ile ekran kalitesi aynı. Pİl gücü olarak g4 daha iyi. Isınma konusunda g4 ıphone 6 modelinden daha serin çalışıyor. Yani ıphone 6 daha sıcak çalışıyor. Performans olarak g4 kesin üstün zaten. Ben g4 tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı