LG G4 mü iPhone 6 mı ?

Ali Gazioğlu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar salı gunu telefon almayı dusunuyorum. LG G4 ile iPhone 6 arasında kaldım. İkisi de cok basarılı bence ama malum birini alıcam. 2 3 sene kullanmayı planlıyorum Allah izin verirse.
  • Kameraları ikisininde iyi
  • Performansları nasıldır
  • Batarya omurlerı nasıldır
  • Sağlamlıkları nasıldır

Acıklayarak yorum yaparsanız bende bişiler ogrenmıs olurum. Şimdiden cok tesekkur ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açık ara G4.
  • G4'ün kamerası daha iyi, 4K çekebiliyor.
  • G4'ün hem RAM hem de işlemcisi daha iyi.
  • Batarya konusunda G4'ün tasarruf seçenekleri daha iyi. Kapasite detayını bilmiyorum ama yüksek olmalı o da.
  • G4 Gorilla Glass.
iPhone 6S'i bekleyebilirsiniz ama 3000 TL'den aşağıya gelmez.

İphone 6 plus var bende. Uzun süre kullanmak için aldım. Önceki telefonum android olduğu için hem başka işletim sistemi deniyim dedim. Hava atmak gibi bir amaçla felan kesinlikle almadım. Bi yere gidince telefonu masanın üstüne de koymam :) . Sen iphone 6 demişsin ama ben plus ile kıyaslama yapıcam. Benim aldığımda plus 2650 idi şimdi galiba 3000 küsür. Şimdi alıcak olsam tercihimi g4 yana kullanırdım. Kamera özellikleri felan güzel. Ekranı da gayet güzel ama ben bir tek deri kısmını beğenmedim. Tırnakla çiziliyo biraz bastırırsan tırnağına deri parçaları geliyo. Gerçi gerçek deri olduğu için deri bakım ürünleri düzeltir gibime geliyo ama g4 alıcak olsam deri kapaklı olmayanlardan alırım. Tercihini g4 den yana kullan. Ama iyice emin ol sonra telefonu aldıktan sonra keşke iphone 6 alsaydım veya iphone alırsan keşke g4 alsaydım diye bi pişmanlık yaşama :). Kararını iyi ver :) .

Geçen gün G4 aldım kullanıyorum. Hatta bir konu açmıştım LG G4 Kullanıcı Görüşleri | Technopat Sosyal
G4'ten aşırı derece memnunum. Isınma sıkıntısı yok. Sağlam. Kamerası çok iyi. Birde manuel modda kullanırsan kameranın bütün özelliklerinden yararlanabilirsin. Deri kılıfı evet yıpranabilir. Ama şeffaf bir kılıf alırsan sıkıntı kalmaz. Hem kapağı çıkabildiği için yeni kapak alıp takabilirsin. Bende S6 ile G4 arasında kaldım. Eski G2 kullanıcısı olduğum için G4 aldım. Zaten özellikleri çok iyi kasma filan hayatta olmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı