LG G4 vs S6 vs Galaxy Note 4 vs iPhone 5S veya Sony Xperia Z3?

Topladığım bilgilere göre sanırım kararımı verdim şöyle açıklayayım ;
Galaxy S6: Süper bir kamerası olsada bir süre sonra ara ara takılmalar ve Samsung' un son zamanlarda ki durumu nedeni ile elendi.
Note 4: Elime alınca beklediğimden daha iri geldi ve Samsung' a olan güvenim dolayısıyla oda elendi.
Iphone 5S: Çıkalı 2 sene oldu Apple kalitesi olsa da eski bir telefona o kadar vermek istemediğimden elendi.
LG G4: Süper bir cihaz her bakımdan ama elime aldığımda ve incelediğimde istediğim ürünü bulamadığım için elendi.
Geriye Xperia Z3 kaldı çıkalı 1 yıl olsada Sony' nin güncelleme desteği, performansı, pil ömrü ve tasarımı ile benim seçimim oldu. Hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim...
Bence Xperia Z3 o kadar da sağlam bir kasa yapısı yok. Ben aldım 3 günde sattım kasa açıklığı yüzünden.

3 günde derken kendiliğinden mi oldu kasa açıklığı ? Bir de sıfır mıydı aldığınız cihaz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, aldığımda o şekildi. Teknosa'dan sıfır aldım. 3 günde verdim ve Samsung'dan soğumuş olmama rağmen S6 aldım. İyi ki de almışım.

Kaç gün oldu alalı S6'yı ? Kasma veya her hangi bir sorun var mı ? Bir de pili nasıl gidiyor ?

Samsung güvensizlik hissi verebilir fakat, düşük modellerinde. S6, Note 3-4-5 gibi üst modellerinde kesinlikle kalite konuşuyor. Benim tavsiyem S6 olur. Eğer olacağı yoksa da G4.

Samsung güvensizlik hissi verebilir fakat, düşük modellerinde. S6, Note 3-4-5 gibi üst modellerinde kesinlikle kalite konuşuyor. Benim tavsiyem S6 olur. Eğer olacağı yoksa da G4.

Samsung' a güvenmediğim için S6 istemiyorum. Z3 - G4 - 5S arasında kararsiz kaldım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı