LG G4'de Kronik sorun var mı?

Arif YILMAZ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde paralel ithalat olarak bir Sony Xperia Z3 aldım. Telefonda kronik pembe kamera sorunu ile karşılaşıp 3 kez değişim istedikten ve üçünden de aynı hatayı aldıktan sonra iade ettim. Şimdi ise resmi distribütör garantili bir Lg G4 almayı düşünüyorum. Gezdiğim bazı forumlarda ekran dokunmatiğinde sorun olduğu yazılmış ve kronik olabileceği söylenmiş. Sizce böyle bir sorun var mı? Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Telefon hakkındaki düşüncelerinizi '+' ve '-' taraflarını söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.

O ekran sorunu güncelleme ile giderildi diye biliyorum. Büyük ihtimal sorun çıkmaz. Ekranı, kamerası, bataryası artıları. Eksileri bence yok alabilirsiniz.

*Sesi çok tiz çıkıyor. (Videolarda ve görüşme sırasındaki karşıdaki kişiye)
*Anten sorunu. Anteni pek iyi değilmiş. S6'nın 1 diş çektiği yerde G4 hiç çekmiyormuş.

*Anten sorunu. Anteni pek iyi değilmiş. S6'nın 1 diş çektiği yerde G4 hiç çekmiyormuş.
Bu gibi sorunları da duydum ama incelenen ürün test örneği olduğu için pek kafama takmadım. Sorum genele olarak kullanıcı kitlesine yada telefonu en az 1 hafta kullanmış deneyim etmiş kişilere, -miş -mış tan ziyade evet bu sorun mevcut veya güncelleme ile düzeltildi gibi cevap alırsam daha tatmin olurum. Yardımınız için teşekkürler.

LG G4'ü bir aydan uzun süre kullandım test için, sinyal gücü olarak S6 ile hiç fark görmedim. Tiz ses çıkma sorunu da olmadı. Kullananlar deneyimlerini paylaşsın elbette, daha çok yorum gelsin, içiniz rahat etsin.

LG G4'ü bir aydan uzun süre kullandım test için, sinyal gücü olarak S6 ile hiç fark görmedim. Tiz ses çıkma sorunu da olmadı. Kullananlar deneyimlerini paylaşsın elbette, daha çok yorum gelsin, içiniz rahat etsin.
Kullandığınız cihazın dokunmatiğinde herhangi bir problem var mıydı? Dokunmatikdeki problem iddiaları sadece Knock On için mi geçerli yoksa normal ekranda da problemi var mı?

XX Sitesinden malum adamın incelemesini izlediniz sanırım, çok yanar döner birisi kendisi objektif cihaz inceleyemiyor. LG G4 güzel telefon.

XX Sitesinden malum adamın incelemesini izlediniz sanırım, çok yanar döner birisi kendisi objektif cihaz inceleyemiyor. LG G4 güzel telefon.

Evet izledim bazı şeyleri benimde hoşuma gitmiyor ama neyse.
Tiz çıkma sorununu ben arkadaşımdan duydum gelen güncelleme ile düzeltildi galiba ben bir daha ondan tiz çıkıyor şikayeti almadım.
Kamera ve ekran olarak çok iyi bizzat uzunca inceledim cihazı. Tek sıkıntım ekranı keşke kavisli yapmasalarmış. Elde kullanırken iyi geliyorda fotoğraf çekerken kavisli yapı işi bozuyor geldi bana.

Yinede alınabilir bir cihaz tabikide. Ben LG tv'den memnun kalmadığımdan ve işlevselliği ön planda olan Note4'te karar kıldım. :D

Evet izledim bazı şeyleri benimde hoşuma gitmiyor ama neyse.
Tiz çıkma sorununu ben arkadaşımdan duydum gelen güncelleme ile düzeltildi galiba ben bir daha ondan tiz çıkıyor şikayeti almadım.
Kamera ve ekran olarak çok iyi bizzat uzunca inceledim cihazı. Tek sıkıntım ekranı keşke kavisli yapmasalarmış. Elde kullanırken iyi geliyorda fotoğraf çekerken kavisli yapı işi bozuyor geldi bana.

Yinede alınabilir bir cihaz tabikide. Ben LG tv'den memnun kalmadığımdan ve işlevselliği ön planda olan Note4'te karar kıldım. :D
Peki arkadaşınızın telefonunda herhangi bir dokunmatik sorunu hissettiniz mi? Arkadaşınızın bu soruna yönelik bir şikayeti var mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı