Lg G5 mi, Sony Xperia Z5 mi, Note5 mi, S7 edge mi?

Neyse kararımı S7 Edge'den yana verdim. Asya Ay Size karşı herhangi bir kastım olduğundan değil, yanlış anlamayın. Bu arada konuyu ben açmadım, ama ben aydınlandım :) Garip bir durum. Hepinize teşekkürler. :)

Çözünürlüğü yükseltebilirsiniz. :)

Yükseltemiyorum, bilmiyorum ben İPad'den Sosyal'liyorum da şu an. Neyse önemli değil, teşekkür ederim. :)

@Asya Ay Z5'i en iyi kamera seçmek çok büyük bir hata. Geçen senenin en iyi kamerası G4 ve V10 cihazlarıydı. Ardından S6 serisi ve NOTE 5 geliyordu. Anlık fotoğraf çekimleri o andaki aldıkları ışık koşullarına göre değişebilir. İzlediğim videolarda ve internetten yabancı sitelere baktığımda S7 serisi en iyisi seçilmiş. Konuyu uzatmaya gerek yok. Her iki telefonun kamerası da muazzam. Arada dağlar kadar farkta yok. G5'in kamerası S7 serisine göre daha geniş açılı çekiyor bu arada. Diyafram açıklığı ciddi bir değerdir. RAM miktarı gibi değildir. Diyafram açıklığının 1.9 değerinden 1.7 değerine düşmesi çok ciddi bir değerdir. Geçen sene de mesela G4 1.8 diyafram açıklığa sahip kameraya sahipken S6 1.9 değerine sahipti. Gece çekimlerinde G4 daha başarılıydı. Aynı durum S7 serisi içinde geçerli. Gündüz çekimlerinde fazla fark olmaz. Gece çekimlerinde diyafram açıklığı önem kazanıyor. Son olarakta şunu demek istiyorum anlık fotoğraf çekimlerinde kameranın aldığı ışık faktörleri değişiklik gösterebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı