LG G5 vs Sony Xperia Z5 MI?

mustafarslan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Ocak ayına doğru telefon alacağım. İlk başta Sony Xperia Z5 telefonunu düşünüyordum ama LG G5'in fiyatının düştüğünü gördüm. LG G5 hepsiburada.com sitesinde 1900 Türk Lirası olunca 2 telefon arasında kararsız kaldım. Benim için uzun süre kasmayacak, ihtiyaçlarımı karşılayacak bir telefon lazım. Sizce hangisini almalıyım? Hangi telefon daha iyi?

Z5'da ısınıyor diye duydum, G5 ise modüler olması nedeniyle bir zaman sonra batarya kısmı tam oturmuyor diye yorumlar var tam fiyat söylerseniz tavsiyelerde bulunabiliriz örnek olarak fiyatınız yetiyor ise S7 öneririm.

Bence LG G5 çünkü işlemci,güncellik,kamera(çift olduğu için) alınabilir. Fakat LG IPS ekran kullandığından dolayı ghost screen olabiliyor.

Z5'da ısınıyor diye duydum, G5 ise modüler olması nedeniyle bir zaman sonra batarya kısmı tam oturmuyor diye yorumlar var tam fiyat söylerseniz tavsiyelerde bulunabiliriz örnek olarak fiyatınız yetiyor ise S7 öneririm.
2000 tl lik limitim var bu ikisinden birisini seçmek istiyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı