LG G5 Nasıldır? Alınmalı mı?

Açıkcası Samsung markalı bir cihaz kullanıcaksam eğer bu kesinlikle Note serisinde bir telefon olur, onun haricinde başka bir serisini kullanmam, sebebi ise kesinlikle Samsung üretmiş olduğu telefonları sevmiyorum.

LG G5 Pek dayanıklı değil. O modülünün içine su kaçarsa bozulabiliyor. Ayrıca düşürülüncede modül yerinden oynuyor. Eğer dikkatliyseniz ve suya yakın yerlerde kullanmıyacaksınız alabilirsiniz.

Açıkcası su kısmı ile alakalı bi sıkıntımın olacağını zannetmiyorum. Modüler kısma gelicek olursak, telefonu aldıktan sonra ilk yapacağım iş telefonu açmak yerine kılıf ve kırılmaz ekran jelatini temin etmek ve bunları telefona yerleştirmek olacaktır.

Açıkçası ben kendi değerlendirme tabloma göre beğenmedim. Sizce Lg G5 yerine Sony Z5 Premium alınabilir mi? Açıkçası konuşmak gerekirse Lg G5 den yana gönlüm fakat modüler kısmı için çok tedirginim zamanla(kılıf kullanacağım kesin) yalama tarzı bi şey olmasından korkuyorum.

Peki Lg G5 oyun oynama konusunda işimi göreceğine inanıyorum. Pil konusunda ise SP 820 pili idareli kullanacağından eminim, yani 2800 Mah yeterli olacaktır bir gün için. Senin düşüncelerin ne peki bu konuda?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı