LG G5 alınır mı?

Herhangi bir teknoloji firmasına gidip aklınızdaki cihazları incelemenizi tavsiye ederim. Zira ben G5 ile Htc 10 arasında kalmıştım ve Htc 10'a daha yakındım lakin elime aldığımda verdiği kalınlık, kabalık hissi gerçekten çok kötü. Diğer bir tarafta S7 var lakin S7'de de Type-C portu ve S6'ya nazaran pek bir değişikliği yok. G5'i satın aldım. Pili ortalama 1.5 günümü tam çıkarıyor. Bunun dışında kamerası şuan en iyi kamera konumunda ve ısınma gibi sorunları mevcut değil. Cihazdan genel olarak memnunum lakin eksisi sorulacak olsaydı kilit tuşu derdim. Kilit tuşunun yerinden oynama sorunu S6'da veya G4'de gördüğümüz gibi S7 ve G5'te de bulunuyor.

Peki LG G5 ile müzik dinlediniz mi sizin deneyiminiz nasıl nasıl bir performans aldınız? Sizce Beats Studio Wireless kulaklığımdan güzel performans alabilir miyim? 24bit ses çıkışı varmış ama kaç kHz bilmiyorum. Benim için müzik çok önemli bu yüzden o yönde iyi performans verebilecek bir telefon arıyorum.

Henüz Türkiye'de satışa çıkmadı ama sese bu kadar önem veriyorsunuz LG V20yi incelemelisiniz.

Peki LG G5 ile müzik dinlediniz mi sizin deneyiminiz nasıl nasıl bir performans aldınız? Sizce Beats Studio Wireless kulaklığımdan güzel performans alabilir miyim? 24bit ses çıkışı varmış ama kaç kHz bilmiyorum. Benim için müzik çok önemli bu yüzden o yönde iyi performans verebilecek bir telefon arıyorum.
Cihazda 24bit ses çıkışı bulunuyor. Hatta test amaçlı 24bit kalitede olan bir müziği de bulunuyor. Ses seviyesi mono ses çıkışı için oldukça yüksek ve berrak. Sese önem veriyorsanız Htc 10'da bir alternatif lakin G5'in sesi de hafife alınmamalı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı