LG G6 alınır mı?

Telefonun kamerasını çokça kez kullandığımdan diyorum. Deneyin siz de göreceksiniz özellikle gece çekimi berbat. Kamera için bir beklentiniz varsa almayın. Yani bence genel olarak almayın çok sorun çıkaran bir telefon.
Alternatifi nedir? İkinci el olarak 1200 TL bütçem var tam olarak.

Hua.

Merhabalar, telefon almak istiyordum, şu an 1300 TL bütçem var. İkinci el daha mantıklı geldi ve benim için kamera çok fazla önemli. LG g6'ya rastladım. Sizce alınır mı? Veya başka tavsiyeleriniz olur mu?

Huawei p9Lite 2017 öneririm. LG alınmaz, ya mavi ekran veriyor yada açılış ekranında kalıyor.

LG G3 çıktığı gibi almış ve ilk günkü gibi mi? O arkadaşın Guinness World Records'a başvuru yapmalı.

Yazılanları takmayacaksan bence al, 6 ay sonra bu konuya yaz.
Tüm telefonlarda kullanıma bağlı problemler görülebilir. LG G serisinde kronik sorunlar vardır elbette ama tüm LG G serisi telefonlarında olacak değil, değil mi?

Kronik sorunları olan bir seri. G3 kullanırken ekranda sararma muhabbetiyle (507K serisi kullanıyordum) garantiye gönderdim değişimden sonra 1 1.5 sene sıkıntı çıkartmadı. 1.5 sene sonrasında telefon anakarttan dolayı fişini çekti. G4 kullanan kuzenimde aynı şekil ekran sararması , ghosting ve boot olayından dolayı fişini çekti. Gerçekten çok güzel telefon üretiyorlar kamera , ekran ve tasarım olarak fakat kronik sorunlarını çözmedikleri sürece alınabilir telefon değil.

Geri
Yukarı