LG G6 Alınır mı ?

Umut Diker

Kilopat
Yer
Uşak
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisliği Öğrencisi
Hepsiburada da Türkiye garantili versiyonu 2070 TL olmuş durumda düşünceleriniz nelerdir? Sizce bu fiyata G6 alınır mı? Yoksa başka modellere mi yönelmek lazım? Şu ana kadar G6 kullanan birine denk gelmediğim için sorunu var mı bilgim yok. Eğer G6 kullanan kişiler varsa onlar da bilgi verirse sevinirim.

LG G5 kullanıyorum. Bir daha LG mağazasının önünden bile geçmeyi düşünmüyorum. Bütün bir yıl ağlayacağıma 1-2 ay dişimi sıkar iPhone ya da Samsung alırım. Ucuzluğu sizi yanılgıya düşürmesin. Ucuz etin yahnisi yavan olur derlerdi . Harbiden de öyleymiş.

Düşman başına. Artık sevmediğim kişilere öneriyorum.

LG G4 kullanıyorum. Bu 2. Telefonum. Çünkü ilk telefonumda Ghost Screen sorunu vardı. 1.5 ay 2. Telefonumu almak için uğraştım. G4-G5-G6 ve V10 gibi modellerin hepsinde bu Ghost Screen sorunu kronik olarak var. LG bu sorunu olan bütün telefonları yenisiyle değiştiriyor. Sorun bizim Türkiye distribitöründe sanki ceplerinden çıkıyormuş gibi davranıp süreyi uzatıyorlar. Yoksa telefonumdan memnunum.

Sınıf arkadaşım kullanıyor. Çok memnun ve çok kaliteli olduğunu söylüyor. Benimde elime alıp test etme fırsatım oldu , kesinlikle ürünü öneriyorum. Elime bir miktar para geçince ben de alacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı