LG G6 Alınır mı?

Xperia XZ1 almayı düşünüyorum telefonun performansı olsun kamerası olsun muhteşem sadece hoşuma gitmediği yönü; Ekran gövde oranı ve çerçeve büyüklüğü. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Daha önceki konunuzda belirtmiştim. Kamera bakımından G6 daha iyi. Nokia 8 ve XZ1 kamera noktasında G6'dan geriler.
XZ1 seçmece karpuz gibi. Sorunlu modelde gelebilir, gelmeyebilirde.

Daha önceki konunuzda belirtmiştim. Kamera bakımından G6 daha iyi. Nokia 8 ve XZ1 kamera noktasında G6'dan geriler.
XZ1 seçmece karpuz gibi. Sorunlu modelde gelebilir, gelmeyebilirde.
Ustam bu yazdıkların kafamı iyice karıştırdı cidden . Sizin tavsiyeniz nedir? daha öncede sormuştum diğer makalede. Maximum 2100 TL .

Kamera sizin için çok önemli ise G6. Kamera performansının en iyi olmasına gerek yok tasarımıda fazla önemli değil benim için hız, güncellik derseniz ise Nokia 8.

İnanın LG firmasının diğer modelleri daha önceleri sorunluydu. G6 modeli aynı G2 modelinde olduğu gibi iyi bir işe imza attı. Satışlarda bu kadar başarılı olamamasının sebebi çıktığında SD 835 yonga seti kullanan rakiplerinden daha eski bir platform kullanıyor ve yaklaşık aynı miktarda fiyat istemeleriydi. Ekran konusunu fazla dert etmeyin sürekli tam parlaklıkta kullanmaktan kaçının.

İnanın LG firmasının diğer modelleri daha önceleri sorunluydu. G6 modeli aynı G2 modelinde olduğu gibi iyi bir işe imza attı. Satışlarda bu kadar başarılı olamamasının sebebi çıktığında SD 835 yonga seti kullanan rakiplerinden daha eski bir platform kullanıyor ve yaklaşık aynı miktarda fiyat istemeleriydi. Ekran konusunu fazla dert etmeyin sürekli tam parlaklıkta kullanmaktan kaçının.
Aynen öyle ustam başkalarının laflarına kaldıysak telefonu öldürüp mezara korlar :) . Dediğiniz gibi bence de işlemci yüzünden fazla ilgi görülmedi. Ama Snapdragon 821 işlemci de asla kötü bir işlemci değildir buna eminim. Zaten tasarımı ve arka kamerası beni benden aldı , üstelik çerçevesiz tasarımı felan muhteşem . Son kararım LG G6 Alacağım Herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım sağolun varolun canlar :) <3 .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı