LG G6 vs Samsung Galaxy S7 Edge

keremram

Hectopat
Merhabalar. Yurt dışındayım ve burada LG G6 ile S7 Edge arasında 200₺ fark veren bir yer buldum. Türk kanallardan birinin LG G6 incelemesini izledim ve bana telefonu çok gömdüler gibi geldi. G6'yı çift kamerasından ve ekran gövde oranından dolayı düşünüyorum ama telefon biraz kalın geldi. S7 Edge de çok güzel ve onu da AMOLED ekranından dolayı istiyorum. Bir de S7 Edge alırsam ekran koruyucu konusunda sıkıntı çeker miyim? Eğer bu fiyat aralığında başka telefon öneriniz varsa lütfen yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsungda teknisyenim LG G6 nasıl bi cihaz bilmiyorum ancak samsung'un bugüne kadar ürettigi en saglam ekranlar S6 EDGE S7 EDGE S8 ve S8+ ta bulunuyor. Kavisli edge ekran özelligi oldugundan dolayı kavisli ekranlar normal ekranlardan çok daha farklı bi teknolojiye sahip ancak camı kırmamak şartıyla biraz dikkatli kullanmanız gerekiyor.

Samsungda teknisyenim LG G6 nasıl bi cihaz bilmiyorum ancak samsung'un bugüne kadar ürettigi en saglam ekranlar S6 EDGE S7 EDGE S8 ve S8+ ta bulunuyor. Kavisli edge ekran özelligi oldugundan dolayı kavisli ekranlar normal ekranlardan çok daha farklı bi teknolojiye sahip ancak camı kırmamak şartıyla biraz dikkatli kullanmanız gerekiyor.
S8'i de düşündüm fakat ben solak olduğum için parmak izine ulaşmakta zorlanabilirim gibi geldi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı