M811H Bootloader kilidi

364809

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, elimde Meizu M6T M811H cihazım var. Cihaznın kendi sistemi flyme UI root desteği sunuyor. Yani ayarlardan basit bir şekide root erişimi verebiliyorum ama kendi root sistemi çok yavaş ve stabil değil sorun çıkarıyor. Bu durumda Magisk'ya da SuperSU kurmak isityorum ama cihazımın Bootloader kilidi kapalı olduğundan Boot. İmg değişince cihaz brick oluyor Recovery üstünden tekrar eski Firmware yükleniyor internet üzerinden iyice araştırdım 1 kaynak buldum. O da güvensiz ve paralı bu konu hakkında yardım edebilecek var mı?
Fikri olan yokmu
Merhaba arkadaşlar, elimde Meizu M6T M811H cihazım var. Cihaznın kendi sistemi flyme UI root desteği sunuyor. Yani ayarlardan basit bir şekide root erişimi verebiliyorum ama kendi root sistemi çok yavaş ve stabil değil sorun çıkarıyor. Bu durumda Magisk'ya da SuperSU kurmak isityorum ama cihazımın Bootloader kilidi kapalı olduğundan Boot. İmg değişince cihaz brick oluyor Recovery üstünden tekrar eski Firmware yükleniyor internet üzerinden iyice araştırdım 1 kaynak buldum. O da güvensiz ve paralı bu konu hakkında yardım edebilecek var mı?
Fikri olan yokmu
A

Son düzenleme:

Her yolu denedim. Bootloader unlock işlemi yapılmıyor.
1 tane program buldum, sözde açıyormuş ama para istiyor.

Sanırım bu cihazda Bootloader unlock işlemine gerek yok.

Fastboot üzerinden komutlar gönderilebiliyor ama check hatası veriyor. Bootloader kilitli olsaydı hiç dosyayı almaması gerekirdi.

Demem o ki cihazda bir verification sistemi var ki zaten flyme rootu atıp bölümleri inceleyince görülebiliyor.

Daha önceden para ile sözde kilidi açan uygulamayı kullanan bir arkadaş gerekli bölümleri dd if ile alıp paylaşabilirse aklımda denenebilecek bir yöntem var.

İstediğim bölüm görüntüleri:
-md3img
-md1armv7
-md1dsp
-md1img
-seccfg
-lk2
-lk

Kendi Meizu M6t cihazım kırıldığı için satın alıp deneme yapamıyorum, aynı cihazdan evde bir tane daha mevcut ama bana ait değil maalesef.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı