LG K10 6.0.1 Root Garanti Dışı Bırakır mı ?

yrfann

Kilopat
Daha fazla  
Sorum açık ve net. LG K10 K430 Telefonuma root atmak istiyorum fakat garanti endişem var nede olsa ergenlik çağı bol bol sakarlık yapabilirim. Android 6 garanti dışı bırakmaz diye bir makale okumuştum gerçek mi acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
1,5 - 2 yıl gerçekten uzun bir süre ve telefonu o zamana, en azından garantisi bitene kadar oynanmamış halde kullanmanızı öneririm ama yinede kendiniz bilirsiniz. Bende sizinle aynı düşüncedeydim ama Root yaptıktan 1-2 ay sonra telefonun kamerası arızalandı. Çok pişman oldum daha sonra zor düzelttim.

LG'de Knox gibi sayaç olmadigi icin Root atman cihazi garantiden omur boyu men etmiyor. Tek yapman gereken servise vermeden once stok yazilimini geri yuklemek ve cihazi sifirlamak. O kadar. :)

Bu arada Note 4 kullaniyorum ve Root + Custom ROM kurulu. Garantimin bitmesine yaklasik 6 - 7 ayim var ve dert etmiyorum. Tek uzuldugum tarafi Knox sayacinin artmasi ve sifirlanmasinin hemen hemen imkansiz olmasi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı