LG M2262D monitör nasıldır?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda LG M2262D monitörü kullanacağım da acaba bu monitör nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski bir monitör. Ne için kullanacaksın. Normal internet vs. İçinse olabilir. Oyun içinse olmaz. Bütçe nedir?
Monitör bende artık. Sadece bilgisayara takıp kullanacağım o kadar. Oyun olarak da Roblox ve Minecraft oynuyorum sadece. Çoğunluk olarak da internette takılıyorum. Bu arada hocam bende Monitörün ayağı yok da nereden bulabilirim acaba ?
LG M2262D aynısı bende var kenarda duruyor :D
Çok mu kötü monitör hocam ? Bu arada monitörün ayağı yok da bende nereden bulabilirim acaba ?

Hortlatılacak konu o yüzden üzgünüm ama daha sonra gelecek kullanıcılar için yazıyorum burayı.

2009 dan beri bu monitörün 22 inçlik versiyonunu kullanıyorum. HDMI çıkışını kullanmak mantıklı değil renk ve çözünürlük bakımından tatmin etmeyecektir. Adaptörle DVI portundan görüntü almak çok daha mantıklı. TN panel bir monitör 5 dereceye kadar fark etmese de 5 dereceden sonra dik bakmadığınızda renklerin dağıldığını bariz hissettiriyor. gecikme süresi 5 ms. Eski nesil konsollar için SCART çıkışı mevcut kendi hoparlörü var ve TV için anten çıkışı var.

Kıssadan hissesi elinizde yedek olarak varsa uygun adaptörle vs kullanılır. Şu dönemde ana monitör olarak kullanmak çok mantıklı değil.

Hortlatılacak konu o yüzden üzgünüm ama daha sonra gelecek kullanıcılar için yazıyorum burayı.

2009 dan beri bu monitörün 22 inçlik versiyonunu kullanıyorum. HDMI çıkışını kullanmak mantıklı değil renk ve çözünürlük bakımından tatmin etmeyecektir. Adaptörle DVI portundan görüntü almak çok daha mantıklı. TN panel bir monitör 5 dereceye kadar fark etmese de 5 dereceden sonra dik bakmadığınızda renklerin dağıldığını bariz hissettiriyor. gecikme süresi 5 ms. Eski nesil konsollar için SCART çıkışı mevcut kendi hoparlörü var ve TV için anten çıkışı var.

Kıssadan hissesi elinizde yedek olarak varsa uygun adaptörle vs kullanılır. Şu dönemde ana monitör olarak kullanmak çok mantıklı değil.
2 Yıl önce sattım hocam 600’e.

Yeni konular

Geri
Yukarı