Ortaokuldaki kötü matematik lisede düzeltilir mi?

kylejennifer

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Neredeyse 1,5 ay sonra sonra liseye geçeceğim ama matematiğim testlerde berbat. okuldaki matematik sınavlarında 80 altı not almıyorum. Sizce 9. sınıftan beri Full matematik çalışırsam matematiğimi düzeltebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Neredeyse 1,5 ay sonra sonra liseye geçeceğim ama matematiğim testlerde berbat. Okuldaki matematik sınavlarında 80 altı not almıyorum. Sizce 9. sınıftan beri Full matematik çalışırsam matematiğimi düzeltebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim

Antrenmanlarla matematik al dostum istikrarla çöz

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Neredeyse 1,5 ay sonra sonra liseye geçeceğim ama matematiğim testlerde berbat. Okuldaki matematik sınavlarında 80 altı not almıyorum. Sizce 9. sınıftan beri Full matematik çalışırsam matematiğimi düzeltebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Düzenli olarak çalışırsan yapamayacağın şey yoktur. Lise matematiği 9.sınıfta çok zor değil. Temelini 9 ve 10'da sağlam tutarsan matematiğin düzelir.

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Neredeyse 1,5 ay sonra sonra liseye geçeceğim ama matematiğim testlerde berbat. okuldaki matematik sınavlarında 80 altı not almıyorum. Sizce 9. sınıftan beri Full matematik çalışırsam matematiğimi düzeltebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim
Evet kesinlikle halledersin, 9 matematiği kolay, 10. Sınıf için aynısı diyemiyecegim.

Yeni konular

Geri
Yukarı