LG monitör görüntü kalitesi iyi değil

arasthekumpir

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Ben zamanında maddi durumumdan ötürü monitör yerine bir yakınımdan sıfır LG bir TV aldım. Fazla büyük değil. 2D destekleyen bir görüntü kalitesi sunabiliyor. Ancak görüntü bizim monitörlerde aldığımızdan daha kötü ve yatay. Çözebilecek arkadaşlar varsa yazmaları yeterli. Sizlere birkaç fotoğraf bırakıyorum.
Bu arada küçük bir not: Daha yüksek yaptığım zaman görüntü ayarını, kareye dönüşüp, diğer alanlar siyah oluyor. Bu çözmem için program veya bir şey varsa.

Dosya Ekleri

• Mntr.Ayrlar.png
    Mntr.Ayrlar.png
    9,9 KB · Görüntüleme: 69
NVIDIA Denetim Masası > masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla > ölçeklendirme modu tam ekran > ölçeklendirme nasıl yapılacak ekran.

Ben de Philips TV kullanıyorum. Kumandadan görüntü tarzını "monitör" yapıp görüntü şeklini "tam ölçü" mü ne yapmıştım normal monitör görünümünü elde ettim.

Ben de Philips TV kullanıyorum. Kumandadan görüntü tarzını "monitör" yapıp görüntü şeklini "tam ölçü" mü ne yapmıştım normal monitör görünümünü elde ettim.
sen nasıl bir kralsın?
ayarları yaptım.gayet güzel oldu.Eyvallah kral.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı