Görüntü kalitesi iyi monitör önerisi

Bütçe
Maksimum 1200 tl

celikhakan41

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, oyun değil de genel olarak kodlama ve tasarım ile ilgileniyorum.
Açıkçası bir yandan da film vs için tabii ki 😊 yani öncelik olarak görüntü, renk kalitesi ve güneş ışığı engelleyen bir monitör istiyorum.
Maksimum 1k-1.2K aralığında monitör arıyorum. Tavsiyelerinizi dört gözle bekliyorum...
Ekran kartım GTX1650.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belli bir model önermeyeceğim ama kodlama içinse pivot özelliği olmasına dikkat edin çok büyük fayda sağlıyor. Ancak o fiyat aralığında bulabilir misiniz bilemiyorum. Görüntü kalitesi için de IPS panel olmasına dikkat edin.

Arkadaşlar merhaba, oyun değil de genel olarak kodlama ve tasarım ile ilgileniyorum.
Açıkçası bir yandan da film vs için tabii ki 😊 yani öncelik olarak görüntü, renk kalitesi ve güneş ışığı engelleyen bir monitör istiyorum.
Maksimum 1k-1.2K aralığında monitör arıyorum. Tavsiyelerinizi dört gözle bekliyorum...
Ekran kartım GTX1650.

Tavsiye bilmem fakat kesinlikle IPS alman gerekiyor. TN veya VA panel asla alma.

İkinci ele karşı bir önyargınız yoksa o fiyata çok temiz pivot monitörler var AOC'nin IPS panelli. 2 haftadır monitör arıyorum bütçem o kadar olsa hiç kaçırmam alırım bi tane pivot monitör. Bütçem düşük olduğundan ben tercihimi acer vg240y'den kullandım. IPS 75HZ 1 ms çok şık bir monitör.

İkinci ele karşı bir önyargınız yoksa o fiyata çok temiz pivot monitörler var AOC'nin IPS panelli. 2 haftadır monitör arıyorum bütçem o kadar olsa hiç kaçırmam alırım bir tane pivot monitör. Bütçem düşük olduğundan ben tercihimi Acer VG240Y'den kullandım. IPS 75Hz 1 ms çok şık bir monitör.

Kesinlikle bir ön yargım yok. Sadece kafamdaki ürünü belirlemek istiyorum.
Belli bir model önermeyeceğim ama kodlama içinse pivot özelliği olmasına dikkat edin çok büyük fayda sağlıyor. Ancak o fiyat aralığında bulabilir misiniz bilemiyorum. Görüntü kalitesi için de IPS panel olmasına dikkat edin.

Bu yüzden hem fiyat olarak hem pivot özelliği olarak bu ürüne yoğunlaştım şu anlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı