LG Optimus 3D JellyBean 4.1.2 Güncelleme Rehberi

Burak Alkan hocam sizler gibi üstatlar varken, benim ne haddime. :) Ama çok teşekkür ediyorum size, Recep Baltaş beye. Telefonu güncellemekte çok ayrıntılı bir iş ama güncelleme yaptıktan sonra daha da güzel. İlk denememde Recep bey sanki yanımdaymış gibi hatalarımı tek tek yazmıştı. O yazdıklarını göz önünde bulundurdum ve ICS güncellemesini tek seferde yaptım. Öğreniyorum sanırım. :)

Recep Baltaş ve Burak Alkan bu işin üstatları. :) Onlardan yardım alabilirsin. Ama ben daha önce denedim sonra çok uğraştım. Yapamadım yani. Sonra ICS V28B yükledim ve artık çok güzel bir telefon kullanıyorum.

Arkadaşlar selamlar, burada anlatılan jelly bean'ı yüklemeye çalıştım. Bir kaç defa hafızayı görmedi... Sonra sil tekrar yükle falan derken şuan da ICS den başka rom çalışmıyor telefonda... V21E 'ye bir türlü dönemedim. LG logosunda kalıyor...
İlk başlarda Recovery 'e girince
E:Can't mount cache:recovery/commandE:Can't mount cache:recovery/log
E:Can't open cache:recovery/log
bu şekilde hata veriyordu. wipe cache yaptım. Sonra bu hatayı vermiyor. Defalarda V21E kdz yüklememe rağmen yine LG logosunda kalıyor...
ICS V28B, V30A, V30B bunlarda sorun yok. Normal çalışıyor...
Nasıl çözebilirim acaba ?

Recep kardeşim Automatic Offline Procedure dosyasını çalıştırıyorum. LG_KDZ_FW-UPDATE_OFFLİNEFİX/AUTOMATİC OFFLİNE PROCEDURE.VBS
satır :25
karakter :1
hata: sistem belirtilen dosyayı bulamıyor.
kod:80070002
kaynak: (null) hatasını veriyor. Sizin verdiğiniz guncelleme paketındekı programları kullandım. Çunku bende win 8 kullanıyorum. Ayrıca
R/D TEST TOOL programında normal wep update test butonunu tıkaldıktan sonra acılan pencerede upgrade start butonu tıklıyorum. LG mobile telefon S/W yukseltmesi zaten çalısıyor hatası veriyor diger adımlar yuklenmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı