LG Optimus 4X HD CM11 kurdum

fukuli053

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Kartal
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kurulumu başarıyla gerçekleştirdim. Takılmalar, yavaşlarmalar oldukça fazla nedeni ne olabilir ? Bir de kilit tuşuna bastığımda kilitlenmiyor, kapatma seçenekleri çıkıyor. Stock rom'u nereden bulabilirim ? CMW'den Backup almıştım.
Resimler:
13n938N.png

E5NA3uy.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Cm11 daha geçe sürümünde yani daha stabil değil. Bu yüzden hatalar olması normal. Orjinal rom'u bulamazsan cm stabil bir sürümünü kur.

- - - Güncellendi - - -

Kurulumu nasıl yaptığını anlatır mısın?

Bununla ilgili bir rehber hazırlamayı düşünüyorum.

Evet hazırlasan iyi olur. Bende kendim farklı telefonları yapılanları izleyerek yaptım. Şu an telefon 4.3.1 sürümüne sahip ve oyunlarda rahat yüzde otuzluk bir performans artışı oldu. Ama rom yüklerken 3.5 atmadım değil.

Aynen bende 3.5 attım. Korktum garanti gider mi, cihaz brick olur mu diye ama şimdi hiç takmıyorum. Çok da memnunum CM 11'den.

Aynen bende 3.5 attım. Korktum garanti gider mi,cihaz brick olur mu diye ama şimdi hiç takmıyorum. Çok da memnunum CM 11 den.
İlk başlarda bende 3.5 atmıştım. Şimdi hergün ROM atıyorum. :D Orijinal sürümdeyken CWM ile backup aldım, bir şey olunca onu restore ediyorum. :D

Ben backup almıştım ama yanlışlıkla CM 11'in de backup'unu almışım eski backup un üzerine yazmış. :D

Ben backup almıştım ama yanlışlıkla CM 11'in de backup'unu almışım eski backup un üzerine yazmış. :D
Ben bu işlere telefonu Rootlarayarak başladım. İlk yaptığımda bumbuz olmuştum, telefon açılmadı, durmadan yeniden başlattı kendini. Sonra orijinal ROM'u Odin ile yükledim, ve telefon açıldı. Dedim ki "bidaha bu ROM işlerine girmiyicem, bırak böyle çalışsın" :D Tabi kendi sözümü dinlemedim, ondan sonraki gün CM 11 kurdum, sonra diğer ROM'ları denedim. :D Artık ROM yüklerken çok rahat oluyorum, korkmuyorum. :DYükledikçe alışıyorsun.:cool:

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı