LG Q60 kaldırılmayan Instagram sorunu

kadir civek

Centipat
Merhaba arkadaşlar sahip olduğum LG Q60 cihazımda ilk kullandığım zamanlar Instagram'ı kaldırabiliyordum veya Instagram Plus yükleyebiliyordum.
Fakat şu an telefonumdan Instagram uygulaması kaldırılmıyor silmeye çalışıyorum kaldırma kısmı bile yok yani sanki sistem uygulaması olmuş.
Araştırıyorum çoğu yer root atıp kaldırabilirsin demiş sistem uygulamalarını, ben root atmak istemiyorum cihazımın daha garantisi var çünkü.
Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar yok mu bir çözüm ya?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200412-023051.png
    Screenshot_20200412-023051.png
    31,1 KB · Görüntüleme: 28
Kök erişimi olmadan devre dışı bırakmak istiyorsanız, adb ile debloat etmeniz gerekiyor. Bloatware olarak gelmiş muhtemelen.

Keşke daha açıklayıcı olabilseniz, nasıl yapılacağını bilmiyorum cihazjmat birkaç kez root atmaya denedim ama yapamadim, adb ile kaldırmayı denedim onda da başarılı olamadım, biraz yardımcı olsanız çok iyi olur arkadaşlar, teşekkürler ☺

Keşke daha açıklayıcı olabilseniz, nasıl yapılacağını bilmiyorum cihazjmat birkaç kez root atmaya denedim ama yapamadim, adb ile kaldırmayı denedim onda da başarılı olamadım, biraz yardımcı olsanız çok iyi olur arkadaşlar, teşekkürler ☺
Bu videoyu izlerseniz büyük ihtimalle yaparsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı