Çözüldü LG R-590 Blue Screen Crashing Dump

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Affedersiniz,
Yazmıştım derken kastınız download.lenovo şeklinde devam eden link ise onu ayrıca indirip kurmam gereken bir şey sanmıştım.

Sizi sinirlendirmek istemem ama o şekilde daha önce belirttiğim 2 sonuç bulunuyor.

Her neyse sabrınız için teşekkürler gerekli gördüğünüz yüklemeleri tam anlamıyla yaptım ve sistemim artık mavi ekran hatası vermiyor şu anda ancak sesli fan çalışması ve ısınma problemim devam ediyor.

Sanırım fan temizliği ve termal macun yenilenmesi gerekmekte, bu konu içinde değerli tavsiyelerinizi almak isterim, çünkü yapmış olduğum araştırmalar bazı fanların ki temizlenmesi yerine tamamen değiştirilmesinin daha avantajlı olacağı belirtiliyordu.

Tez çalışmalarım sırasında tez danışmanımın önünde yüksek fan sesiyle çalışan bir laptop cidden büyük sıkıntı yaratmakta. Ancak daha büyük sıkıntı yaratan mavi ekran hatalarını sayenizde aştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu konu içinde değerli tavsiyelerinizi almak isterim, çünkü yapmış olduğum araştırmalar bazı fanların ki temizlenmesi yerine tamamen değiştirilmesinin daha avantajlı olacağı belirtiliyordu.
Eğer kalitesiz ise değiştirmeniz doğru olur.
Sizi sinirlendirmek istemem ama o şekilde daha önce belirttiğim 2 sonuç bulunuyor.
2 sonuçta aynı dosyaya gidiyor o yüzden sıkıntı değil.
Sanırım fan temizliği ve termal macun yenilenmesi gerekmekte, bu konu içinde değerli tavsiyelerinizi almak isterim
Macun ve temizlik yaparsan düzelebilir düzelmezse o zaman fan değiştirirsin.
Konuyu çözüldü olarak kilitliyorum fan tavsiyesi için yeni konu açabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı