LG televizyonda görüntü dalgalanıyor

Kurtifurti

Decapat
Daha fazla  
LG TV kullanıyordum alt yazı tusuna bastim bir anda ekranda dalgalanmalar başladı. 3 saniye arayla dalgalaniyor sonra duruyor 3 saniye sonra yine ayni şey oluyor. Ne yapacağım ben? Elim ayagim titriyor.

Öncelikle sakin olun, televizyon fiziksel bir şekilde hasar altıktan sonra dalgalanma başlasaydı 'babama ne söyleyeceğim diye' telaşlanabilirdiniz. Televizyondan pek anlam ama anlamını bilmediğiniz tuşlara basıp düzeltmeye çalışabilirsiniz veya ayarları fabrika ayarına geri çevirebilirsiniz. (kanalları sıfırlayın demiyorum.)

Fabrika ayarlarına dondurdum olmadi yine ayni sorun var bosuna tum kanallar gitti simdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size dedim ki ayarların fabrika ayarına çevirin diyorum.

Ve de benim mesajımı alıntılayarak "(kanalları sıfırlayın |" şeklinde düzenlemişsiniz. Ben öyle bir şey demedim.
reis elim ayagim titriyo fabrika ayarlarina dondurdum tv yi kanallar gitti senin mesaji duzenledimmi onu bilmiyorum

Bakın size dedim 'ayarları fabrika ayarına geri çevirebilirsiniz. (kanalları sıfırlayın demiyorum.)' dedim.

Televizyonu komple fabrika ayarına çevirin demedim. Öyle olsaydı 'televizyonun ayarlarından fabrika ayalarına geri çevirin' derdim.
Hatanızı kabullenip özür dilemek yerine 'bilmiyorum' diyorsunuz. Sonrada milletten yardım bekliyorsunuz.

Bakın size dedim 'ayarları fabrika ayarına geri çevirebilirsiniz. (kanalları sıfırlayın demiyorum.)' dedim.

Televizyonu komple fabrika ayarına çevirin demedim. Öyle olsaydı 'televizyonun ayarlarından fabrika ayalarına geri çevirin' derdim.
Hatanızı kabullenip özür dilemek yerine 'bilmiyorum' diyorsunuz. Sonrada milletten yardım bekliyorsunuz.
ya asiri stres yaptim azicik anla tamam ozur dilerimde yardim et kanal bile bulamiyorum

Bu video işinize yarayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video işinize yarayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
cansin buldu kanal su dalgalanma isi de cozuldu gibi kanal arama kısmında gözükmüyor neyse <3

Geri
Yukarı