LG TV üstünden GFN için gamepad önerisi

quanliva

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda LG OLED C34la TV aldim. GeForce NOW ile oyun oynamak istiyorum. Sizce hangi oyun kolunu almalıyım. Bir de memnun kalir miyim TV'den bu şekilde oyun oynamaktan. Performans gösterir mi? Ona göre pahalı kol modellerini yönelmeli miyim? Internette pek bir bilgi yok bu TV'lerin oyun özellikleri ile ilgili. Daha önce deneyimlerin varsa ve deneyimini paylaşırsa cok mutlu olurum.

Merhaba, yakın zamanda LG OLED C34la TV aldim. GeForce NOW ile oyun oynamak istiyorum. Sizce hangi oyun kolunu almalıyım. Bir de memnun kalir miyim TV'den bu şekilde oyun oynamaktan. Performans gösterir mi? Ona göre pahalı kol modellerini yönelmeli miyim? Internette pek bir bilgi yok bu TV'lerin oyun özellikleri ile ilgili. Daha önce deneyimlerin varsa ve deneyimini paylaşırsa cok mutlu olurum.

Mouse klavye setiniz varsa USB alıcılı onunla bir deneyin memnun kalırsanız kolla da memnun kalırsınız. Burada önemli olan internet hızınız hocam. LG TV'de GFN uygulaması gayet iyi çalışıyor, internetiniz iyiyse GFN'de memnun edecek bir performans alabilirsiniz çok fazla sorun yaşamazsınız.

Gamepad olarak ise tavsiyem bütçeniz varsa Xbox 9.Nesil.

Son düzenleme:
Ethernet bağlarsanız sorun olmaz, yanılmıyorsam Wi-Fi 6 vardı son standart oolan Ethernet'ten farkı yok gibi tabii Wi-Fi 6 bağlantı varsa evde. Kol olarak Xbox 9. Nesil öneririm. 40+ saat oldu kutudan çıkan pil hala devam 😀

www.speedtest.net
Hocam üsteki sitede İnternet hızınızı ölçün eğer 3-4 ve üstü ise sıkıntı olmaz ama konum ister onu kabul edin daha iyi olur daha doğru ölçer.

Ethernet bağlarsanız sorun olmaz, yanılmıyorsam Wi-Fi 6 vardı son standart oolan Ethernet'ten farkı yok gibi tabii Wi-Fi 6 bağlantı varsa evde. Kol olarak Xbox 9. Nesil öneririm. 40+ saat oldu kutudan çıkan pil hala devam 😀
Hocam bendede öyle 50 saattir kullaniyorum yüzde 50 duruyor hala. 25saat falan diyordu sanki ozelliklerinde ama sikayetci değilim 😁

www.speedtest.net
Hocam üsteki sitede İnternet hızınızı ölçün eğer 3-4 ve üstü ise sıkıntı olmaz ama konum ister onu kabul edin daha iyi olur daha doğru ölçer.

3-4 mü? Sanırım 3-4 Megabyte demek istiyorsunuz. Yani bu da minimum 24 Megabit'lik bir hız demektir. Çünkü genelde Speedtest Megabit olarak ölçüm yapar arkadaşımızın görmesi gereken minimum rakamlar 24Mbps download 5Mbps upload olsa iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı